Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/5 12345 SonSon
47 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: cccam 2.0.11 (yeni)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Msn cccam 2.0.11 (yeni)

FlashFXP proğramıyla dosyaları gereken yerlere atınız.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ayrıca CCAM 2.0.11 ile prıo dosyasına gerek yok arkadaşlar. Eskı versıyon CCAM larda prıo dosyası olmadan kanallar çok geç açılıodu ama bu CCAM 2.0.11 prıo dosyasına gerek kalmadan kanllar gayet hızlı şekilde açılmaktadır. prıo dosyası varken kanallar daha geç açılmakta vede bazıları açılmaktadır. ben şu an kendım ccam 2.0.11 kullanıyorum ve prıo dosyasını sildim.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

volkan üstadım birşey sorucam bende 2.0.9 yüklü 1 yıllık serverim var 2.0.11 yüklesem serverle ilgili problem yaşarmıyım??

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hilmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    volkan üstadım birşey sorucam bende 2.0.9 yüklü 1 yıllık serverim var 2.0.11 yüklesem serverle ilgili problem yaşarmıyım??
    hayır arkadaşım bır problem yaşamazsın ister 2.0.9 kullanırsın istersen 2.0.11 o sana kalmış. ama cihazından var etc içindeki prıo dosyasını silmeyı unutma. tabı sıl derken bir yere kopyala yada hiç böle bir işlem yapmadıysan hiç dokunma

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bilgi için teşekkürler üstadım ilk defa böyle birşey yapıcam umarım başarırım:49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu dosyayı tam olarak nereye ve nasıl atacaz biraz daha ayrıntılı açıklama yapabilirmisiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

adonsdan da indirebilirsin atmana gerek yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Leader Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    adonsdan da indirebilirsin atmana gerek yok
    peki nasıl olacak o

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hallederiz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    peki nasıl olacak o
    bu dediğim gemını için mavi tuş-addons- downloaad gemını-cam gir ordan ccam 2.0.11 seç ve ındır ındırdıkten sonra gelen menuyu onayla. sonra cıhazı fişten çek ve tak sonra mavı tuş en ustten ccam 2.0.11 seç ve yeşil tuşla ccam restart et bu kadar. bunuda hafızaya almak istersen kapama tuşuna uzunca bas ve sistemı yenıden başlat demen yeterlı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu dediğim gemını için mavi tuş-addons- downloaad gemını-cam gir ordan ccam 2.0.11 seç ve ındır ındırdıkten sonra gelen menuyu onayla. sonra cıhazı fişten çek ve tak sonra mavı tuş en ustten ccam 2.0.11 seç ve yeşil tuşla ccam restart et bu kadar. bunuda hafızaya almak istersen kapama tuşuna uzunca bas ve sistemı yenıden başlat demen yeterlı.
    sif team 1,9,3 tede aynımı oluyor

Sayfa 1/5 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri