Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: GM Onwa x-4 uydu alýcým var. ama tv kanallarýndan ses alamýyorum yardým...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tv GM Onwa x-4 uydu alýcým var. ama tv kanallarýndan ses alamýyorum yardým...

GM Onwa x-4 receiverým var ama atv, kanal D, show tv gibi kanallardan ses gelmiyor. sadece cihazýn fiþini sokup taktýðým zaman ses geliyor sorun ne olabilir sizce yardýmlarýnýzý bekliyorum....:49:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý bakican Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    GM Onwa x-4 receiverým var ama atv, kanal D, show tv gibi kanallardan ses gelmiyor. sadece cihazýn fiþini sokup taktýðým zaman ses geliyor sorun ne olabilir sizce yardýmlarýnýzý bekliyorum....:49:
    Yazýllým Atmayý denedinmi yada cihaza reset yontemini falan?
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Serkan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Yazýllým Atmayý denedinmi yada cihaza reset yontemini falan?
    hayýr denemedim ama yazýlým olarak neyi tavsiye edersiniz acaba??

Kullanýcý Bilgi Menüsü

resetlersem mevcut yazýlýmlarý yeniden yukleyememekten cekiniyorumda. malum cihaz zaten yeterince yaslýýý yani..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý bakican Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    resetlersem mevcut yazýlýmlarý yeniden yukleyememekten cekiniyorumda. malum cihaz zaten yeterince yaslýýý yani..
    Resetlesen bile yazýlým atmana gerek tok resetten sonra sayet düzelmezse yazýlým yüklersin yazýlým yüklemesi basit o cihazlarýn
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben gectiðiiz aylarda bi kac kez yazýlým atmayý denemiþtim ama yinede bir deneyeyim barii bakalýmm

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Serkan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Resetlesen bile yazýlým atmana gerek tok resetten sonra sayet düzelmezse yazýlým yüklersin yazýlým yüklemesi basit o cihazlarýn
    bana onerebileceðiniz yazýlýmlar varmýdýr acabaa :49:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bana onerebileceðiniz yazýlýmlar varmýdýr acabaa :49:
    aþaðýdaki linkte gereklý yazýlým ve talýmatlar mevcut arkadaþým

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

evet verdiðin yazýlýmlarý ýndýrdým ama bu seferde cihazým yazýlýmlarý yuklemedi. talimatlara uygun biþekilde yukleme yapmaya calýsmama raðmen cihaz yazýlýmlarý yuklemedi þimdi ne yapmam gerekir ???

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kanallarýn sesi ni kontrol et.uydu kumandasýnda sað - sol ses ayarýný....

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri