Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Asansör Bakýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Asansör Bakýmý

arkadaþlar asansör bakýmý ne kadar sürede bir bakýlýr asansörü takan firma tarafýndan????? 2 ayda mi 3 ayda mi vs.............??? yoksa her ay mý gelip bakýp giderler para alýrlar???????????

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teknik öðretmenim bildiðim kadarýyla her ay genel bakým yapmalarý gerekiyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hayýrdýr Hoca Yöneticimi Oldun Binaya
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    Ýþte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanýcý Bilgi Menüsü

her ay yapýlýr 2-3 aya sarkýtýrsanýz kaza sonucunda aylýk bakým kartýnýza bakarlar nýye aylýk yapýlmadý dýye suclu olursunuz.bunun ýcýn tek fýrmayla anlaþýn hem uygun hem guvenlý olur.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý pencere77 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar asansör bakýmý ne kadar sürede bir bakýlýr asansörü takan firma tarafýndan????? 2 ayda mi 3 ayda mi vs.............??? yoksa her ay mý gelip bakýp giderler para alýrlar???????????
    kanuna göre her ay yaptýrmak zorundasýnýz aylýk 75 ytl veriyoruz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bizim Binamýzda her ay yapýlýyor..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý CABBARÝ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Hayýrdýr Hoca Yöneticimi Oldun Binaya
    binadakiler yönetici olmamý istiyorlar. ama ben pek istemiyorum yönetici olmak.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý vini Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kanuna göre her ay yaptýrmak zorundasýnýz aylýk 75 ytl veriyoruz
    kanun maddesinin linkini verebilcen mi?? bizde ayda 40 ytl veriyoruz.

Alýntý sarýkanarya_41 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    her ay yapýlýr 2-3 aya sarkýtýrsanýz kaza sonucunda aylýk bakým kartýnýza bakarlar nýye aylýk yapýlmadý dýye suclu olursunuz.bunun ýcýn tek fýrmayla anlaþýn hem uygun hem guvenlý olur.
    teþekkürler bu bilgi için

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý pencere77 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    binadakiler yönetici olmamý istiyorlar. ama ben pek istemiyorum yönetici olmak.

Ben bir apt.yöneticisi olarak hiç olmaný tavsiye etmiyorum.

Asansör bakýmýnda ise asansörü kullanmaya baþladýktan 2 yýl süre garantisi vardýr.Sen çaðýrmadan onlarýn her ay gelip bakým yapmak zorundalar,Asansörde sorun olduðunda da aradýðýnda geliyorlar ücrette ise her ayýn sonunda bakýmcýlar zaten gelip parayý istiyorlar yada 2 aylýk alýyorlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý BLADE01 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ben bir apt.yöneticisi olarak hiç olmaný tavsiye etmiyorum.

Asansör bakýmýnda ise asansörü kullanmaya baþladýktan 2 yýl süre garantisi vardýr.Sen çaðýrmadan onlarýn her ay gelip bakým yapmak zorundalar,Asansörde sorun olduðunda da aradýðýnda geliyorlar ücrette ise her ayýn sonunda bakýmcýlar zaten gelip parayý istiyorlar yada 2 aylýk alýyorlar.
    sizde kaç ytl alýyorlar bakým ücreti??(her ay geldiklerinde)) ayruca asansöre 2 ayda bir bakým yaptýrsak olmuyor mu??

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri