Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/58 İlkİlk 1234567891011122752 ... SonSon
573 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Güncel Galatasaray Haberleri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Taraftar bölündü

Sarı- kırmızılı taraftarlar transfer yapılması konusunda ikiye bölündü. webaslan. com'daki, "Sizce doludizgin yoluna devam eden G.Saray, 2. yarı için transfere ihtiyaç duyuyor mu?" sorusuna, katılanların yüzde 50.8'i "Evet" derken, yüzde 49.2 "Hayır, transfere gerek yok" yanıtı verdi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Üyeler için tören

Galatasaray Spor Kulübü'ne yeni üye olanlar için bugün giriş töreni ve kulüp tanıtım programı düzenlenecek. Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'ndaki tören saat 14.00'te başlayacak. Bazı yöneticilerin de katılması beklenen törende üyelere Galatasaray rozetleri takılacak.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Pantelic için gözler Hertha'da

G.Saray'ın gözden düşen Shabani Nonda ile takas etmek istediği Marko Pantelic için Hertha Berlin'den yanıt bekleniyor. Alman kulübü, takasa olumlu yaklaşırsa sarıkırmızılılar bir miktar da para vererek Sırp golcüyü kadrosuna katacak. Pantelic'in sözleşmesi 2009'da biteceği için Hertha satışa sıcak bakıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Serkan'a 'yuh' şoku

Dizindeki sakatlığı nedeniyle ilk yarıda forma giyemeyen Serkan Çalık, Almanya'daki Trabzonlular gecesinde yuhalandı. Wesel'de düzenlenen geceye katılan Trabzon doğumlu oyuncu, ismi anons edilince salondan ıslık ve 'yuh' sesleri yükseldi. Serkan, tatsızlık yaşanmaması için salonu terk etti. Geceyi düzenleyen dernek yöneticileri, Serkan'ı teselli et tiler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İngilizler 'Ali Sami Yen' dedi!

'Dünyanın en iyi atmosfere sahip statları' listesinde Ali Sami Yen 13., Şükrü Saracoğlu ise 28. sırada yer aldı.

Dünyanın en iyi atmosfere sahip statları' listesinde Ali Sami Yen 13., Şükrü Saracoğlu ise 28. sırada yer aldı. Maçlarda yapılan şovlarla dikkat çeken BJk İnönü Stadı ise ilk 50 stat arasında kendine yer bulamadı.

İngiliz basını, Türkiye'de çok tartışılacak bir liste daha yayınladı...
    'Bir stattan daha çok mabedi andıran' başlığıyla yayınlanan ve yaptıkları listeyle 'Dünyanın en iyi atmosfere sahip 50 stadı'nı belirleyen İngilizler'in, geçmişte Ali Sami Yen Stadı'nda gördükleri ortamın etkisinden kurtulamadığı açıkça ortaya çıktı.

Listede, sadece 2 Türk takımının maçlarını oynadığı statlara yer verilirken; Galatasaray'ın maçlarını oynadığı Ali Sami Yen Stadı, kendisine 13. sırada yer buldu.

Galatasaray'ın ezeli rakibi Fenerbahçe'nin maçlarını oynadığı Şükrü Saracoğlu Stadı ise 28. sıradan listeye girdi.

Taraftarlarının yaptığı şovlarla hemen hemen her maçta renkli görüntülerin oluştuğu Beşiktaş'ın İnönü Stadı ise 50 stadın yer aldığı listede kendisine yer bulamadı.

Listenin ilk sırasında Liverpool'un stadı Anfield yer alırken, Barcelona'nın stadı Camp Nou ikinci, Celtic'in stadı Parkhead ise 3. oldu.

İşte dünyanın en iyi atmosfere sahip 50 stadı:

50 El Monumental, River Plate
    49 Bramall Lane, Sheffield United
    48 The Den, Millwall
    47 Stadium of Light, Sunderland
    46 Stadio Luigi Ferraris, Sampdoria/Genoa
    45 Stamford Bridge, Chelsea
    44 Villa Park, Aston Villa
    43 Britannia Stadium, Stoke
    42 Loftus Road, QPR
    41 Maksimir Stadium, Croatia
    40 Stadio San Paulo, Napoli
    39 Turf Moor, Burnley
    38 Stade Felix Bollaert, Lens
    37 Racecourse Ground, Wrexham
    36 Ayresome Park, Middlesbrough
    35 Stadio Olimpico, Roma/Lazio
    34 Maracana, Brazil
    33 Ashton Gate, Bristol City
    32 Memorial Ground, Bristol Rovers
    31 The Dell, Southampton
    30: The Hawthorns, West Bromwich Albion
    29: Stark's Park, Raith Rovers
    28: ŞÜKRÜ SARACOĞLU, Fenerbahçe
    27: Boothferry Park, Hull City
    26: Upton Park, West Ham United
    25: Elland Road, Leeds United
    24: Tynecastle, Heart of Midlothian
    23: Estadio Mestalla, Valencia
    22: Ninian Park, Cardiff City
    21: Roker Park, Sunderland
    20: La Bombonera, Boca Juniors
    19: Hampden Park, Scotland
    18: Stade Velodrome, Marseille
    17: Millennium Stadium, Wales
    16: Hillsborough, Sheffield Wednesday
    15: Ibrox, Rangers
    14: Westfalenstadion, Borussia Dortmund
    13: ALİ SAMİ YEN, Galatasaray
    12: Maine Road, Man City
    11: White Hart Lane, Tottenham Hotspur
    10: Fratton Park, Portsmouth
    9: Wembley (the one with the Twin Towers), England
    8: Santiago Bernabeu, Real Madrid
    7: San Siro, AC Milan/Inter Milan
    6: Goodison Park, Everton
    5: Old Trafford, Manchester United
    4: St James' Park, Newcastle United
    3: Parkhead, Celtic
    2: Camp Nou, FC Barcelona
    1: Anfield, Liverpool

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Mehmet Yıldız'ın transferine Necati engeli...

Ligin devre arasında Sivasspor'un golcüsü Mehmet Yıldız'ı renklerine bağlamak isteyen Galatasaray, bu oyuncuya karşılık takasta kullanmayı düşündüğü Necati Ateş'i ikna edemiyor.

Teknik danışman Karl Heinz Feldkamp'ın ısrarla transfer edilmesini istediği Mehmet Yıldız'a karşılık Sarı-Kırmızılı yönetim, 3,5 milyon Euro'nun yanı sıra Necati Ateş ve Mehmet Güven'i bonservisleriyle, Aydın Yılmaz'ı da bir yıllık kiralık olarak önerdi. Sivasspor cephesinde ise Teknik Direktör Bülent Uygun, "Galatasaray'ın teklifi bize ulaştı. 3,5 milyon Euro artı Necati ve Mehmet Güven'i bonservisiyle, genç Aydın'ı ise kiralık olarak veriyorlarmış. Görüşmeler olumlu sonuçlanırsa Mehmet Yıldız Galatasaray'ın futbolcusu olur.'' dedi.

Zaman Gazetesi'nin haberine göre; Sivasspor bu teklife olumlu yaklaşırken İspanya'nın Real Sociedad takımında kiralık oynayan Necati Ateş, Kırmızı-Beyazlılara takas yoluyla gitmeyi kabul etmiyor. Sezon sonuna kadar futbol hayatını İspanya'da sürdürmek istediğini belirten Necati, "Sezon sonuna kadar Real Sociedad'ta forma giymek istiyorum. Hem teknik direktörümüz hem de takım arkadaşlarımla çok iyi anlaşıyorum. Bu aşamada kesinlikle Türkiye'ye dönmeyi düşünmüyorum. Sezon sonu geldiğinde hangi takıma transfer olacağıma kendim karar vermek istiyorum." ifadelerini kullandı.

Takas yoluyla bir takıma transfer olmaya sıcak bakmadığına dikkat çeken golcü futbolcu, "Ben İspanya'ya yeni transfer oldum. Orada yeni bir düzen kurdum. Devre arasında tekrar takım değiştirmek ne benim ne de ailem açısından iyi olmaz. Zaten takas yoluyla da bir takıma transfer olmayı kesinlikle düşünmem." değerlendirmesinde bulundu. Yiğidolarla her konuda anlaşan Sarı-Kırmızılı yönetim, Necati Ateş'i ikna etmeye çalışıyor. Necati ile görüşmeleri sürdüren yönetimin, bu oyuncuyu ikna edememesi halinde Sivasspor'a Sakaryaspor'da kiralık oynayan Özgürcan Özcan'ı teklif edeceği ifade edildi. Sarı-Kırmızılı bir yönetici, yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Sivasspor'la prensipte anlaştık. Şu anda oyuncularımızı ikna etmeye çalışıyoruz. Bu transferin en kısa sürede biteceğini düşünüyorum." Kadrosunda Milan Baros, Nonda ve Ümit Karan gibi golcü isimleri barındıran Cim Bom, Sivasspor'un golcüsü Mehmet Yıldız'ı da renklerine bağlaması halinde forvet hattında 4 tane kaliteli golcüye sahip olacak. Ligin ilk yarısında çok fazla forma şansı bulamayan ve Teknik Direktör Skibbe ile anlaşamayan Ümit Karan ve Nonda ikilisinden birinin Aslan'dan ayrılacağı kaydediliyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

G.Saray'dan teklif aldık

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, çok sayıda kulübün transfer etmek için çalıştığı Mehmet Yıldız için Galatasaray'in yeni bir teklifte daha bulunduğunu söyledi.

Bursa'da Hürriyet Gençlik Spor Kulübü'ne destek amacıyla düzenlenen yemeğe katılan Bülent Uygun, Galatasaray'ın Mehmet Yıldız'a karşılık 3 futbolcu ve 3.5 milyon euro önerdiğini açıkladı. Bülent Uygun, Galatasaray'ın transfer teklifiyle ilgili olarak şöyle konuştu:

"Galatasaray, 3.5 milyon Euro, artı Necati ve Mehmet Güven'i bonservisiyle, genç Aydın'ı ise kiralık olarak vermeyi önerdi. Mehmet Yıldız, bizim için çok önemli bir futbolcu. Ancak Sivasspor'un menfaatleri de her şeyden önce gelir. Bu teklif üzerine bir görüşme daha yapılacak. Görüşme olumlu sonuçlanırsa Mehmet Yıldız, Galatasaraylı olacak."

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Necati ikna edilemiyor

Ligin devre arasında Sivasspor'un golcüsü Mehmet Yıldız'ı renklerine bağlamak isteyen Galatasaray, bu oyuncuya karşılık takasta kullanmayı düşündüğü Necati Ateş'i ikna edemiyor.

Teknik danışman Karl Heinz Feldkamp'ın ısrarla transfer edilmesini istediği Mehmet Yıldız'a karşılık Sarı-Kırmızılı yönetim, 3,5 milyon Euro'nun yanı sıra Necati Ateş ve Mehmet Güven'i bonservisleriyle, Aydın Yılmaz'ı da bir yıllık kiralık olarak önerdi. Sivasspor cephesinde ise Teknik Direktör Bülent Uygun, "Galatasaray'ın teklifi bize ulaştı. 3,5 milyon Euro artı Necati ve Mehmet Güven'i bonservisiyle, genç Aydın'ı ise kiralık olarak veriyorlarmış. Görüşmeler olumlu sonuçlanırsa Mehmet Yıldız Galatasaray'ın futbolcusu olur.'' dedi.

Sivasspor bu teklife olumlu yaklaşırken İspanya'nın Real Sociedad takımında kiralık oynayan Necati Ateş, Kırmızı-Beyazlılara takas yoluyla gitmeyi kabul etmiyor. Sezon sonuna kadar futbol hayatını İspanya'da sürdürmek istediğini belirten Necati, "Sezon sonuna kadar Real Sociedad'ta forma giymek istiyorum. Hem teknik direktörümüz hem de takım arkadaşlarımla çok iyi anlaşıyorum. Bu aşamada kesinlikle Türkiye'ye dönmeyi düşünmüyorum. Sezon sonu geldiğinde hangi takıma transfer olacağıma kendim karar vermek istiyorum." ifadelerini kullandı.

Takas yoluyla bir takıma transfer olmaya sıcak bakmadığına dikkat çeken golcü futbolcu, "Ben İspanya'ya yeni transfer oldum. Orada yeni bir düzen kurdum. Devre arasında tekrar takım değiştirmek ne benim ne de ailem açısından iyi olmaz. Zaten takas yoluyla da bir takıma transfer olmayı kesinlikle düşünmem." değerlendirmesinde bulundu.

Yiğidolarla her konuda anlaşan Sarı-Kırmızılı yönetim, Necati Ateş'i ikna etmeye çalışıyor. Necati ile görüşmeleri sürdüren yönetimin, bu oyuncuyu ikna edememesi halinde Sivasspor'a Sakaryaspor'da kiralık oynayan Özgürcan Özcan'ı teklif edeceği ifade edildi. Sarı-Kırmızılı bir yönetici, yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Sivasspor'la prensipte anlaştık. Şu anda oyuncularımızı ikna etmeye çalışıyoruz. Bu transferin en kısa sürede biteceğini düşünüyorum."

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Volkan Yaman'ın en mutlu günü

Galatasaray'ın defans oyuncusu Volkan Yaman, Münih'te evlendi. 26 yaşındaki Volkan, kısa bir süre önce nişanlandığı Reyhan Ünlü ile evlendi.
    Almanya'nın Münih kentinde yapılan düğüne Galatasaray Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, futbolculardan Ümit Karan, Sabri Sarıoğlu, Hasan Kabze, Aydın Yılmaz, kaleci Aykut Erçetin, kulüp doktoru Murat Çevik, tesis müdürü Fahri Yılmaz, tesis müdür yardımcısı Orhan Kemal Şenol ve takım menajeri Cenk Ergün katıldı. Bu arada transferi gündemde Ümit Karan'ın, gecede sıkıntılı ve stresli olduğu gözlendi. Bir ara düğünün yapıldığı salondan çıkan Ümit Karan, Adnan Sezgin ile kısa bir görüşme yaptı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ümit Karan F.Bahçe'ye mi gidiyor?

Sabah Gazetesi'nin 28 Aralık 2008 tarihli bugünkü sayısındaki habere göre; G.Saraylı Ümit Karan ile F.Bahçe arasında yeni bir flört başlıyor!
    Sarı-kırmızılı takımın Sivassporlu Mehmet Yıldız'ı almak için yaptığı girişimlerde 'adı' takasta anılan golcü oyuncunun, sarı-kırmızılı takımdan ayrılmak istediği öğrenildi.

Cimbom'un Sivas'a yaptığı teklife, Yiğidoların yanıtı "Ümit Karan'ı isteriz" olmuştu. Ancak bu oyuncunun İstanbul'da kalmak istediği ve Sivas'a sıcak bakmayacağı biliniyor.

Menajeri aracılığı ile Fenerbahçe ile temas kuran Ümit, geçen sezonun başında da F.Bahçe ile görüşmüş ama G.Saray'da kalmıştı. Bu aşamada Ümit'in artık sarı-kırmızılı takımda kalmayacağı konuşuluyor. Ayrıca yıldız oyuncunun sözleşmesinde bulunduğu iddia edilen özel madde de işi kolaylaştırıyor. Buna göre Ümit 1 milyon euro karşılığında G.Saray'dan bonservisini alıp istediği takıma gidebiliyor.

DÜĞÜNDE DE MORALSİZDİ

Öte yandan Galatasaraylı futbolcu Volkan Yaman dün Almanya'da Reyhan Ünlü ile evlendi. Yaman'ın Münih'teki düğününe Adnan Sezgin, Ümit Karan, Sabri, Aydın, Aykut, Hasan Kabze de katıldı. Düğünde moralsiz olduğu fark edilen Ümit sık sık Sezgin'le konuşurken görüldü.

Sayfa 2/58 İlkİlk 1234567891011122752 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri