Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 14/58 İlkİlk ... 45678910111213141516171819202122232439 ... SonSon
573 sonuçtan 131 ile 140 arası

Konu: Güncel Galatasaray Haberleri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Servet uzatıyor

Milli futbolcunun menajeri Mithat Halis, Malatya maçını yöneticilerle seyretti, tarafların anlaştıkları dile getirildi.

Tribünde pazarlık
    Avrupa'dan aldığı teklifleri değerlendirmek isteyen Servet Çetin ile Galatasaray'ın anlaştığı belirtildi. Dün oynanan Malatyaspor maçı sırasında protokol tribününde Servet'in durumu masaya yatırıldı. Milli futbolcunun menajeri Mithat Halis, karşılaşmayı birlikte izlediği başkan Adnan Polat ve yöneticiler Adnan Sezgin ve Haldun Üstünel'le Servet'in geleceğini konuştu.

Ücretine zam geldi
    Maç sonrası da bir araya gelen tarafların prensipte anlaştıkları dile getirildi. Servet'i kaptırmak istemeyen sarı-kırmızılıların milli futbolcunun yıllık ücretine 200 bin euro zam yaparak 1.2 milyon euro'ya çıkardıkları ve anlaşmanın sağlandığı vurgulandı. Servet'in önümüzdeki hafta kendisini 2013'e kadar Galatasaray'a bağlayacak imzayı atacağı belirtildi.
    Yaşar YALÇIN

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ümit: Daha bitmedim

Skibbe'nin Baros'un yerine şans tanıdığı Ümit Karan, bu sezonki 3. golünü de kupa maçında attı. Ümit maçtan sonra, "Benim için hak etmediğim şeyler yazıldı. Ama daha bitmedim. Hep söylüyorum, G.Saray'da kalacağım" dedi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hasan'e erteleme

Bu sezon sadece 4 maçta görev yapan Hasan Şaş'ın bir süre daha formasından ayrı kalacağı bildirildi. Sağ dizinden ameliyat olan yıldız oyuncunun küçük de olsa ağrılarının bulunduğu ve fizyoterapistler eşliğinde çalışmalarını sürdürdüğü ifade edildi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Üstünel her yere koşuyor

G.Saray'ın genç yöneticisi Haldun Üstünel, çalışmaları ile takdir topluyor. Takımı hiç yalnız bırakmayan, kamplarda sürekli futbolcuların yanında olan ve tüm sıkıntılarıyla ilgilenen Üstünel, bunun yanı sıra transfer çalışmalarını da bizzat yürütüyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Avrupa defteri kapalı

Sabri, sadece Galatasaray'ın başarısına kilitlendiğini söyledi. Bir gün Avrupa'da oynamayı çok istediğini kaydeden başarılı futbolcu, "Ancak şu an sadece Galatasaray'ın başarısını düşünüyorum" diye konuştu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Polat: Bu oyun yetmez!

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, "Daha iyi bir maç olabilirdi. Sivas'ta bundan iyi oynamamız lazım" dedi. Skibbe ise, "Emre Güngör'ün kırmızı kartı kötü oldu. Semih, Hakan ya da Mehmet Topal'dan birini mecburen defansa çekeceğiz" diye konuştu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu indirim kaçmaz

Galatasaray Store'larda dünden itibaren özel etiketli ürünlerde yüzde 50'ye varan sezon indirimi başladı. Erkek, kadın, çocuk ürünlerinde ve aksesuarlarda geçerli olan bu indirimden faydalanmak isteyen sarı-kırmızılı taraftarların store'lara akın ettiği bildirildi. Öte yandan indirimlerin gsstore. org'da da geçerli olduğu açıklandı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sanctis'e rakibim

Uzun sakatlığının ardından yeniden yeşil sahalara dönen Orkun Uşak, eski formuna ulaşmaya başladığını söyledi. De Sanctis'in iyi bir kaleci olduğunu belirten genç file bekçisi, "Ancak ben de iyiyim ve forma giymek istiyorum" diye konuştu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sivas'ta üç stoper yok!

G.Saray'da 2. yarıda oyuna giren Emre Güngör, 11 dakika içinde iki sarı kart görüp kendini saha dışında buldu. Kızaran Emre, ligdeki Sivas maçında forma giyemeyecek. Aslan'da Meira sarı kart cezalısı, Servet de sakat.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kalli: Çok tehlikeli

Teknik danışman Kalli, Galatasaray'ın zorlu bir gruptan çıkmayı başardığını ancak önünde ciddi bir engelin daha bulunduğunu belirtti. Bordeaux'nun güçlü bir takım olduğunu kaydeden Alman hoca, "Formları yerinde. Telikeli bir ekip olduklarını söyleyebilirim. Ama Galatasaray da iyi bir takım ve tur atlayacaktır" diye konuştu.

Sayfa 14/58 İlkİlk ... 45678910111213141516171819202122232439 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri