Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 28/58 İlkİlk ... 318192021222324252627282930313233343536373853 ... SonSon
573 sonuçtan 271 ile 280 arası

Konu: Güncel Galatasaray Haberleri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bıktık usandık artık

Arka arkaya gösterilen kırmızı kartlar Galatasaraylı oyuncuları da rahatsız etti. Her hafta 1 kişi eksik oynadıklarını ifade eden Barış, "Maç öncesi kendi aramızda konuşuyoruz. Dikkatli olun diyoruz ama yine bir kişi atılıyor. Artık biz de usandık. Lincoln'ün atılması ne kadar doğru" diye konuştu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bizi tutamazlar

Galatasaraylı taraftarlar, Kayseri maçının ardından internette Dereli'ye öfke kustu. Lincoln'e gösterilen iki sarı kartında yanlış olduğunu belirten ve hakemin kasıtlı davrandığını ileri süren sarı-kırmızılılar, "Yine de şampiyonluğumuzu engelleyemeyecekler" dedi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

G.Saray günlüğü

Bordeaux kayıp: 0-1
    Galatasaray'ın UEFA'da 18 Şubat'ta karşılaşacağı Bordeaux, Gerets'in çalıştırdığı Marsilya'ya deplasmanda 1-0 yenildi. Velodrome Stadı'ndaki maçta Marsilya'ya 3 puanı kazandıran golü, Bordeaux'dan Chamakh kendi kalesine attı. 87. dakikasında Bordeaux'dan Diawara kırmızı kart gördü.

Hayal kırıklığı
    Galatasaray yöneticisi Sinan Kılıç, son birkaç haftadır hakemlerle ilgili sıkıntıları olduğunu söyledi. Kılıç, ''Evet başkanımız yaptığı toplantıda federasyon ve Merkez Hakem Kurulu'nun sonuna kadar arkasında olduğunu söyledi. Ama ortada büyük bir sukutuhayal var'' diye konuştu.

Serkan'a bulaştı!
    Galatasaray'daki sakatlık hastalığı Serkan Kurtuluş'u da buldu. Dün Florya'da yapılan çalışmada genç oyuncunun sağ ayak bileğine darbe aldığı ve tesislerde yapılan tedavisinin ardından dinlendirildiği açıklandı. Serkan'ın Antalyaspor maçına kadar hazır hale getirileceği öğrenildi.

Bir gün ara verdi
    Teknik direktör Skibbe, 1-1 sona eren Kayseri maçının ardından büyük üzüntü yaşayan futbolculara bir gün izin verdi. Bugün izin yapacak olan sarı-kırmızılı oyuncular, Antalyaspor maçı hazırlıklarına yarın Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapacağı antrenmanla devam edecek.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Takımın neşesi kaçtı

Haftayı 1-1'lik Kayserispor beraberliği ile kapatan Galatasaray, gelecek hafta yapacağı Antalyaspor maçının hazırlıklarına ara vermeden başladı. Florya'da, Michael Skibbe yönetiminde basına kapalı olarak çalışan sarı-kırmızılı takım hafif bir çalışma yaparken oyuncuların moralsiz oldukları gözlendi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bizimki aşk'tı

Galatasaray'ın eski doktoru: 10 yıl boyunca büyük özveriyle çalıştım. Gecenin bir yarısında oyunculara müdahale ederdik.

Açık davranın
    G.Saray'da 10 yıl kulüp doktorluğu yapan ve bu süre içinde 7 lig şampiyonluğu, 1 UEFA Kupası ve 1 Süper Kupa gören Uslu, maraton.com'a önemli açıklamalar yaptı. G.Saraylı futbolcuların son zamanlarda sürekli olarak sakatlanmasıyla ilgili 'sağlık kurulunda ihmal mi var' sorusunu yanıtlayan Uslu, "İhmal olacağını sanmıyorum. Ancak eğer hata yapmışlarsa bunu bağıra bağıra söylemeleri gerekirdi" dedi.

Bu iş özveri ister
    Tek üzüldüğü noktanın kendi zamanlarında yapılanları kötülemek olduğunu vurgulayan Uslu, "Herkesin birbirine destek olması lazım. 10 senelik çalışma sonunda ekip olarak büyük başarılara imza attık. Herkesin özverili olması lazım. Şu andaki arkadaşların ellerinden gelenin en iyisini yapmak istediğini düşünüyoruz. Ama açıklama anlamında sorunları var. Bunu düzeltirlerse Türk futbolu için iyi olur" diye konuştu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Federasyon benim için bitmiştir!

Son haftalarda üste üste yapılan hatalar G.Saray'ın 'Futbol Federasyonu'ndan desteğini çekmesine neden oldu. 40 gün önce Mahmut Özgener ve hakemlere tam destek veren başkan Adnan Polat ve kurmayları, bundan sonra en küçük hakem hatasında sert tepki göstermeye karar verdi.

Baltayı çıkardı

41 gün önce federasyon ve hakemlere tam destek veren Adnan Polat'ın sabrı üst üste gelen hatalarla taştı.

G.Saray'da Kayserispor maçından sonra federasyon ve kurullarına yönelik yayınlanan bildirinin yankıları sürerken, olayın perde arkası ortaya çıktı. Başkan Adnan Polat ve yönetimin, pazar sabahı Mecidiyeköy'deki kulüp binasında olağanüstü toplandıkları öğrenildi. Son maçlarda üst üste yaşanan aleyhte hakem hatalarını tartışan yöneticiler, Lincoln'ün gördüğü kırmızı kartın 'kasıtlı' olduğu konusunda birleşince, bildiri hazırlandı.

Oğuz Sarvan gi-de-cek!
    Adnan Polat, bildirinin hazırlanmasına bizzat katılırken yöneticilere, "Endişelenmeyin, G.Saray sahipsiz değil. Hakkımızı kimseye yedirmeyiz. Adalet için gerekirse savaş baltalarını çıkarırız" dediği bildirildi. Federasyondan desteğini çeken Polat, yarınki Divan'da yapılan hataları görüntülü olarak üyelere anlatacak. Mahmut Özgener'den MHK Başkanı Sarvan'ı görevden alması istenecek.

KONUYLA İLİŞKİLİ DİĞER YAZILAR Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Skibbe'ye gözdağı

Alman çalıştırıcıdan takımı toparlamasını isteyen yönetim: Artık tek puan kaybı olmasın.

G.Saray'da yönetim, teknik direktör Skibbe'nin dikkatini çekti. Takımın ikinci yarıya iyi başlayamadığını belirten Haldun Üstünel ve Adnan Sezgin'in, "Kupadan elendik. Ligde de üç maçta 5 puan yitirdik. Kredimizi daha şimdiden doldurduk. Artık kayıp istemiyoruz" dedikleri öğrenildi.

Skibbe'nin sakatlıklardan ve hakem hatalarından dert yandığı ifade edilirken, "Merak etmeyin, Antalyaspor maçıyla birlikte çıkışa geçeceğiz" sözünü verdiği bildirildi. Yönetim, Alman hocanın şimdilik arkasında dururken, Bordeaux maçlarının kaderini belirleyeceği belirtildi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kırmızıyı hak etmedim

Sambacı, sakatlık sonrası kendisine şans veren hocasını mahcup ettiğini belirterek, "Kendimi affettirmek için elimden geleni yapacağım" dedi.

Özür dilerim
    Kayserispor maçında 6 dakika içinde iki sarı kart görerek oyundan atılan Cassio Lincoln, teknik direktör Skibbe ve takım arkadaşlarından özür diledi. Brezilyalı yıldızın, maçtan sonra soyunma odasında, "Kırmızı kartı hak edecek bir davranışta bulunduğumu düşünmüyorum. Ancak yine de sizi yalnız bıraktığım için hepinizden özür dilerim" dediği ifade edildi.

10 bin dolar ceza
    Lincoln'ün , "Özellikle sakatlığım geçtikten sonra hiç düşünmeden ilk onbirde bana şans veren hocamı mahcup ettim. Çok üzgünüm. Bu hatamı telafi edip kendimi affettirmek için elimden geleni yapacağım" şeklinde konuştuğu öğrenildi. Yönetimin, sambacıya kırmızı kartı haksız gördüğü için sadece yönetmelik gereği 10 bin dolar ceza uygulayacağı belirtildi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Baros çok kaliteli

G.Saraylı eski futbolcu Hakan Şükür, Baros'a övgü yağdırdı. Hasan Şaş ile bir açılışa katılan Şükür, G.Saraylı Baros'un performansını değerlendirdi. "Skorlara ve istatistiklere baktığınızda mükemmel bir performans çiziyor" ifadesini kullanan Şükür, "Çok kaliteli ve çok değerli bir oyuncudur. Çok sert darbeler alsa da bunlarla baş edebileceğini ilk yarıda gösterdi" açıklamasını yaptı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kişilik meselesi

Aslan'ın eski antrenörü Erdal Keser, Skibbe'nin yardımcıları gönderilmesine rağmen hâlâ görevde olmasını, "Kendisi öyle görüyorsa sorun yok. Kişilik meselesi. Bu yönetim de zaten; böyle birini istediğinden dolayı iki taraf iyi anlaşıyor" şeklinde değerlendirdi. Keser, Kalli'nin geri gelişinin de şık olmadığını söyledi.

Sayfa 28/58 İlkİlk ... 318192021222324252627282930313233343536373853 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri