Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 6/58 İlkİlk 123456789101112131415163156 ... SonSon
573 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Güncel Galatasaray Haberleri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aslantepe'de özel önlem!

Eren Talu-Alke ortaklığı, stat inşaatı sırasında yapılan eylemde diğer çalışanları kışkırttıkları gerekçesiyle yaklaşık 50 işçinin görevine son verme kararı aldı.

Soruşturma başlattılar!
    Aslantepe Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nin inşaatında görev alan işçiler, geçtiğimiz günlerde, paralarını alamadıkları gerekçesiyle ikinci kez iş bırakma eylemi yapmıştı. Stat açılışının ne pahasına olursa olsun 29 Ekim 2009 tarihine yetiştirilmesini isteyen Eren Talu/Alke ortaklığı, bu eylemlerden büyük rahatsızlık duyarak, işçiler arasında küçük bir araştırma başlattı. Burada elde edilen verilerin ardından, yaklaşık 50 işçinin görevlerine son verildiği öğrenildi.

Yeni işçiler alınacak...
    Yetkililerin bu işçileri, diğer çalışanları kışkırtarak, medyayı kullanma çabaları nedeniyle seçtiği belirlendi. Eren Talu cephesinden yapılan açıklamada, iddia edilenin aksine iki aylık değil, sadece bir aylık gecikme olduğu, bunun da yurt dışı para transferi sırasında yaşanan aksaklıktan meydana geldiği bildirildi. Ortaklığın, görevine son verilen işçilere paralarını ödediği ve yerlerine yeni işçilerin alınacağı ifade edildi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ümit Karan formayı yere bıraktı!

G.Saray'da Altay karşısında sahaya kaptan olarak çıkan ancak son 20 dakikaya girilirken oyundan alınan Ümit Karan, teknik direktör Michael Skibbe’nin bu kararına tepki gösterdi. Maçın 70. dakikasında oyundan alınarak yerine Yaser Yıldız’in sahaya sürülmesine kızan Ümit Karan, sahayı terk ettikten sonra Galatasaray kulübesindeki yardımcı antrenör Burak Dilmen’e tepkisini sert sözlerle dile getirdi.

Formasındaki teri gösterip oyundan alınmaması gerektiğini söyleyen Ümit’e Dilmen de karşılık verdi. Ümit Karan formasını kulübede yere bırakırken, tecrübeli futbolcuyu Galatasaray’da basınla ilişkilerden sorumlu Cenk Ergin sakinleştirdi.

Sıkıntı yok

Ümit’in yerine oyuna giren ve 16 dakika sonra Galatasaray’ın beraberlik golünü atan Yaser Yıldız ise "Altaylı arkadaşlarımı ve kendi arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Çok iyi bir maç oldu. Beraberlik golünü atmak bana nasip oldu. Daha sonra da galibiyet golü geldi. Yedek kaldığım için bir sıkıntım yok. Hocamız görev verdikçe oynamaya çalışıyorum. Herhangi bir sıkıntım yok" dedi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Servet kampa gitmiyor!

Fortis Türkiye Kupası'nda dün gece oynanan Altay - Galatasaray maçında sakatlanan sarı kırmızılı defans oyuncusu Servet Çetin'in omuz ekleminde ciddi bir zedelenme olduğu açıklandı.

Takımla birlikte Antalya kampına götürülmeyeceği bildirilen Servet'in, İstanbul'a dönerek, Bakırköy Acıbadem Hastanesi'nde yarın MR çektireceği öğrenildi. Servet Çetin'in durumu, yarın çekilecek MR'dan sonra netlik kazanacak.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ümit Karan'a ilk ve son uyarı!

Teknik Direktör Skibbe tarafından Altay maçında 70. dakikada oyundan alındığı için antrenör Burak Dilmen ile tartışan ve formasını sinirli şekilde çıkaran golcü futbolcu için yönetim, dün olağanüstü toplanarak golcü futbolcuyu uyarma kararı aldı.

Devre arası hazırlıklarına dün Antalya'da devam eden Galatasaray'da Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, yönetici Murat Yalcındağ, Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin ile Teknik Direktör Skibbe'nin de katıldığı bir toplantı yapıldı. Bu toplantıda ligin ilk yarısında da kötü bir performans sergileyen Ümit Karan'ın formsuzluğu ve disiplinsiz hareketleri masaya yatırıldı. Teknik Direktör Skibbe'nin, Ümit Karan'a sahip çıkarak ligin ikinci yarısında takım kadrosunda bulunmasının yararlı olacağını ifade ettiği belirtildi. Skibbe'nin isteği doğrultusunda uyarma kararı alan yöneticiler, Ümit'in aynı hataları tekrarlaması halinde takımdan gönderilmesi kararı aldı. Teknik Direktör Skibbe toplantının ardından golcü futbolcu Ümit Karan'la bir görüşme yaptı. Ümit'in Skibbe'ye, "Ligin ilk yarısında çok az forma şansı buldum. İkinci yarıda daha çok oynamak istiyorum. Üzerimde bir şanssızlık var. Eğer bir gol atarsam kendimi bulurum." dediği öğrenildi. Skibbe'nin de, "Senin gibi bir golcüye ihtiyacım var. Bir an önce kendini toparla." uyarısında bulunduğu belirtildi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Skibbe de Mehmet Yıldız hayranı

Galatasaray teknik direktörü Skibbe, Antalya kampının ilk gününde ayağının tozuyla soruları CnnTürk ekranlarında yanıtladı.

Saat 13.20'de CnnTürk ekranlarında canlı olarak yer alan Skibbe röportajının bir kısmında önemli manşetler çıktı.

Altay maçının ardından dün gece Antalya'ya geçen ve ayağının tozuyla sabah ilk çalışmasını yapan Galatasaray'da teknik direktör Skibbe de ilk röportajında sorulara içtenlikle cevap veren Alman hocanın Lincoln ve Kewell'ın İstanbul'da kalışı ile ilgili verdiği cevaplar dikkat çekti.

Skibbe, Lincoln ve Kewell'ın İstanbul'da kalış nedeninin Adnan Sezgin ile görüşme yapacak olmalarından kaynaklandığını söylerken "Bunun nedeni nedir bilmiyorum" dedi.

Öte yandan Lincoln'den övgü ile bahseden Skibbe, "En önemli konu Lincoln'ün hiç sakatlanmadan oynamasıydı. Fit olmak önemliydi.

Ayrıca bu seneki forvet oyuncularının çokluğu ve kalitesi de Lincoln'e ayak uydurunca ortaya çok gol atan bir ekip çıktı. Tabi aynı zamanda defansif anlamda Ayhan olsun, Mehmet Topal olsun görevlerini iyi yaptıkları için forvet oyuncularımıza nefes kazandırdı" şeklinde konuştu.

MEHMET YILDIZ İÇİN...

Skibbe "Mehmet Yıldız transferinin gerçekleşmemesine üzüldünüz mü" şeklindeki soruya ise "Ben takımımdaki oyunculardan son derece memnunum. Önce onu belirteyim. Ligde en çok gol atan biziz. Mehmet Yıldız da son 1.5 yıldır Türkiye liginin en tehlikeli ve golcü isimlerinden bir tanesi. Galatasaray için de ilgi çekiyor doğal olarak" cevabını verdi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Servet kontrolden geçti!

Fortis Türkiye Kupası'ndaki Altay maçında omzundan sakatlanan Galatasaraylı Servet Çetin, İzmir'den İstanbul'a dönerek kontrolden geçti.
    Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, Servet Çetin'in İzmir'de ve bugün İstanbul Acıbadem Hastanesi'nde kontrolden geçtiği kaydedilerek, ''Yapılan ön tetkikleri ve muayeneleri sonucunda Servet Çetin'in sol omzunda ikinci derecede zorlanma tespit edildi'' denildi.

Servet Çetin'in tedavisine Florya Metin Oktay Sağlık Merkezi'nde başlandığı vurgulandı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bizden sonra en iyisi F.Bahçe

Galatasaray Teknik Direktörü Skibbe, Antalya kampının ilk gününde ayağının tozuyla DHA muhabiri Kadir Çetinçalı'nın sorularını CnnTürk ekranlarında yanıtladı. Kadir Çetinçalı'nın sorularına Skibbe'nin yanıtları şöyle:

- Türkiye Ligi'nin kalitesini nasıl buluyorsunuz. Avrupa'yla kıyaslar mısınıız ?

Üst sıralarda yer alan ve ekonomik anlamda güçlü olan takımların kendilerini Avrupa'da güsterme fırsatı oluyor. Ligde dinamik ve ofansif futbol oynanıyor. Bundan dolayı önümüzdeki yıllarda Türkiye'deki takımların Avrupa standartlarına yaklaşacağını düşünüyorum.

BİZDEN SONRA EN İYİ TAKIM FENERBAHÇE

- Galatasaray'ın şampiyonluk şansı nedir, en büyük rakibiniz sizce hangi takım?

Yüzde olarak bunu söylemek pek mümkün değil çünkü şampiyonluk yolundaki takımlar arasındaki puan farkı çok az. Tek tek oyuncu kalitesine bakarsanız bizden sonra en iyi takım Fenerbahçe olarak görünüyor. Ama Trabzonspor ve Sivasspor'un buna karşılık takım halinde gösterdikleri performans çok önemli. Tabiki Ankaraspor ve Beşiktaş'ı da unutmamız lazım. Bu 6 takım gelecek sezonda Avrupa'da yer almak için mücadele verecekler.

İYİ SONUÇLARI SÜRDÜRMEYE DEVAM EDECEĞİZ

- Galatasaray lige kötü başlamıştı ancak son haftalarda aldığı galibiyetle ligin 1 numaralı favorisi olarak gösteriliyor. Bunu doğru buluyor musunuz, bu durum genç takım üzerinde baskı yaratır mı ?

Kalite olarak son oynanan maçlar bizim için çok üst seviyedeydi. Güzel ve göze hoş gelen bir futbol sergiledik. İyi sonuçlar almaya başlamamızdaki en önemli katkı defansif ortasaha oyuncularımızın takıma dönmesiydi. Emre Güngör ve Linderot da geldiği zaman bunu sürdüreceğimizi düşünüyorum.

LİNDEROTH B.LEVERKUSEN MAÇINDA OYNAYACAK

- Galatasaray taraftarları merak ediyor Linderot ne zaman oynayacak.

Linderoth , önümüzdeki Bayer Leverkusen maçında oynayacak. Dün oynatmamın tek sebebi 4 aylık önemli bir sakatlığın ardından önemli bir resmi maçta sıkıntıya sokmak istemedim. Mehmet zaten bir süredir bu görevi sürdürdüğü için Mehmet'le devam ettim. Dün gece oynadığımız maçın ne kadar zor bir maç olduğunu gördükten sonra kararımızın ne kadar doğru olduğunu görüyoruz.

- Lincoln ne zaman kampa katılacak?

Lincoln geç kalmadığı tam söylediğimiz zamanda İstanbul'a döndü. Geldikten hemen sonra da dün ve bugün idmanlarına devam etti. Kewell'la birlikte İstanbul'da kalmalarının sebebi Adnan Sezgin ile toplantıları olması. Toplantının içeriğinden haberim var. En kısa zamanda da kampa katılacaklar.

LİNCOLN'ÜN BAŞARISINDA ARKASINDA OYNAYANLARINDA ETKİSİ BÜYÜK

- Lincoln'ün formunu nasıl değerlendiriyorsunuz? Lincoln'ün pefronmansında sizin de yaklaşımınızın etkisi olduğu görünüyor..

Buradaki en önemli konu Lincoln'ün bu sezon hiç sakatlanmadan oynayabilmesi. İyi bir performans göstermek için sakatlanmamak ve idmanlı olmak çok önemli. Tabi bu yıl da daha ofansif ve yaratıcı futbolcularla birarada olması ve kendine daha uygun bir sistem içinde oynaması da önemli bir etken. Lincoln'ün bu performansında arkasında oynayan defansif oyuncuların da çok önemli bir rolü var. Sadece Lincoln ile değil tüm takım oyuncularıyla iyi bir ilişki kurmaya çalışıyorum. Birbirine güvenen, dayanan bir ilişki kurmaya çalışıyorum. Bu da tabiki takıma yansıyor.

- Mehmet Yıldız transferi gerçekleşmeyinve üzüldünüz mü?

Mevcut tüm hücum oyuncularımdan memnunum. Zaten bu lige yansıyor. En çok gol atan takım konumundayız. Mehmet Yıldız da Türkiye Ligi'nin en tehlikeli ve golcü santraforlarından bir tanesi. Böyle oluncada Galatasaray için ilgi çekici oluyor.

- 5 günlük çalışma sonunda takımınızı Altay maçına nasıl hazırladınız?

Bunun ilk şartı istekli olmak. Lige verilen 12 günlük ara hiçbirşey yapmasanız bile bütün kondisyonunuz kaybetmenize neden olacak bir boşluk değildi. Aynı zamanda da her futbolcu tatile çıktığında bir koşu programı uygulamıştı. Çünkü Mayıs'a kadar çok yoğun bir programımız olacak. 3 kulvarda yolumuza devam edeceğiz. O yüzden bu tempoyu sürdürebilmemiz için kafayı ve ruhu boşaltıp rahatlatmak gerekiyordu. Bunu iyi yaptıklarını düşünüyorum.

STEAUA MAÇINDA ÇOK ÖNEMLİ OYUNCULARIMIZ YOKTU

- Steaua Bükreş maçında sahaya yanlış bir kadro sürdüğünüzü düşünüyor musunuz?

O an için çalıştığımız o kısa dönemde benim için en hazır en uygun gördüğüm takımı sahaya sürdüm. Yediğimiz ilk şanssız golün mağlubiyette çok büyük etkisi oldu. Yenilgiyi sahadaki kadroya bağlamamak lazım. Kewell'ın kafa curuşu da direkten dönmese çokdaha farklı olabilirdi. Bunlar hep ihtimal.

- S Bükreş maçında De Santcis ve Baros olsa sonuç farklı olurmuydu?

O maçta tüm kadromuzu kullanabilseydik elbette galibiyet şansımız daha fazla olurdu. O dönemde Servet, Emre ve Kewell gibi çok önemli oyuncularım yoktu. Onlardan 1 ya da 2'si olsaydı bizim çok önemli olurdu.

- Altay maçında son dakikalarda gelen 2 golü nasıl değerlendiriyorsunuz?

Son paslarda sıkıntı yaşadık. Lincoln son pasları çok iyi verebilen bir oyuncu. Bazen rakip kalecinin de çok formda olması golün geç gelmesine neden oluyor. Bu tip maçlar her takıma denk gelebiliyor. Bundan sonra final paslarını verip o golleri atacağımıza inanıyorum.

SON MAÇLARI SAHAMIZDA OYNAYACAK OLMAMIZ BİZİ ŞAMPİYONLUĞA DAHA DA YAKLAŞTIRIR

- UEFA dahil olmak üzere ikinci yarıdaki 4 maçı deplasmanda oynayacaksınız. Bu fikstür dezavantajını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Herşeyden evvel Bordeaux maçını deplasmanda oynamak bizim için küçükte olsa bir avantajdır. Deplasmanlarda özellikle, içeride oynadığımız maçlara nazaran, ileri çıkabileceğimiz alanları daha çok buluyoruz. Ayrıca deplasmanda oynadığımız maçlarda taraftarlarımız bizi hiç yalnız bırakmıyor. İlk maçları deplasmanda oynayacak olmamız, son maçları evimizde oynayacağımız anlamına gelir. Son maçları Ali Sami Yen Stadı'nda oynayacak olmamız, bizi şampiyonluğa bi adım daha yaklaştıracaktır.

KAPTANLIK İÇİN YERLİ VE YABANCI FUTBOLCUNUN DURUMLARI EŞİT OLMALI

- Hasan Şaş ve Ümit Karan'ın sakatlanmasıyla takımda kaptanlık sorunu ortaya çıktı. Arda ve Sabri'nin de beklentileri doğrultusunda hayal kırıkları oldu ve yönetimde bu konuya hoşgörüyle yaklaşmadı. Bunu nasıl değerlendiriyorsunuz ve ikinci yarıda kendi hoşgörülü yaklaşımınızla bunu nasıl çözeceksiniz?

3 tane kaptanım var. Bunlar Hasan, Ümit ve Ayhan. Kaptanlık meselesine gelince Ayhan cezalıydı. Lincoln, Meira ve Servet ise futbolcuların çıkarttığı temsilci grubuydu. Bu üç kaptanımızın hiçbirinin olmadığı zamanlarda, diğer 3 kişiden birinin kaptan çıkacağına karar vermiştik. Benim düşünceme göre yabancı yada yerli olsun, aynı şartlara sahip olmalı. Sonuçta herkesin Galatasaray'a hizmet için geldiğini düşünüyorum. Özellikle Lincoln kulübüne karşı daha bir yakınlık hissediyor. Ama burada uzun süreden beri forma giyen oyuncuların kırılmaya da hakları var.

ÜMİT KARAN SAKATLIKLAR NEDENİYLE İSTEDİĞİ GİBİ OYNAYAMADI

-Dün oynanan Altay maçında oyundan alınan Ümit Karan'ın biraz kırgın olduğu gözlendi. Ligin ilk yarısında genelde yedek kulübesinde oturan Ümit'tin kırgın olduğu açıkca belli oluyor. Ümit Karan'ı nasıl kazanacaksınız? Baros ya da Nonda sakatlandığında Ümit'ten tam verim alabilecekmisiniz?

Geçen sene Lincoln için bahsettiğimiz şeyleri bu sene Ümit için de söyleyebiliriz. Çünkü, Ümit bu sene limitinin en üstünde oynama fırsatı bulamadı. İlk devreye de bakarsak, Ümit'in 3 kere adele sakatlığı oldu. Bizim yaptığımız işte fizik çok önemli. Eğer fizik olarak yüzde yüz hazır olmazsanız, tam olarak verimli olamazsınız.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sivasspor Aydın'ın peşinde!

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Fortis Türkiye Kupası'nı kazanmak istediklerini belirterek, ''Anadolu takımlarının birçoğu bunu başardı. Biz de başarmak istiyoruz'' dedi. Fortis Türkiye Kupası'nda pazartesi günü Denizlispor ile karşılaşacak olan Sivasspor, bu maçın hazırlıklarını kulüp tesislerinde teknik direktör Bülent Uygun yönetiminde yaptığı idmanla sürdürdü. İstasyon çalışmasıyla başlayan antrenmanda Sivassporlu oyuncular, daha sonra uzak mesafeden şut çalışması yaptı. Dar alanda yapılan maçla devam eden idmanda, kırmızı beyazlı futbolcuların oldukça neşeli oldukları gözlendi.

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, ligin devre arasında Antalya'da çok güzel bir kamp dönemi geçirdiklerini söyledi. Çalışmalarına Sivas'ta devam ettiklerini, 2 il arasındaki hava değişimine bir an önce uyum sağlamak istediklerini anlatan Uygun, ''Kupada oynayacağımız Denizlispor maçıyla taraftarımızın önüne çıkacağız. İnşallah her şey düşündüğümüz gibi gider, biz de istediğimizi elde ederiz'' dedi. Kupadaki hedeflerinin gidebildikleri yere kadar gitmek olduğunu anlatan Uygun, ''Yani kupayı kazanmak istiyoruz. Anadolu takımlarının birçoğu bunu başardı. Biz de başarmak istiyoruz. İnşallah bunu başarıp seyircimize armağan etmek istiyoruz. Var gücümüzle istiyoruz, arzuluyoruz'' diye konuştu.

-SİVASSPOR'UN GALATASARAYLI AYDIN İSTEĞİ-

Transfer çalışmalarına da değinen Uygun, Fransa'da forma giyen Tunuslu Namouchi ve İsrail'den top koşturan Fransız Kamanan ile Almanya'da oynayan Tufan Tosunoğlu'nu kadrolarına katmak istediklerini belirterek, ''Eğer Galatasaray'ın gönderdiği gençler arasında bizim istediğimiz varsa, özellikle Aydın varsa, onu da transfer etmek istiyoruz. Onun dışında transfer yapmayacağız'' dedi. Takımda Hayrettin'in sakatlığının 2-3 haftada düzelmesini umduklarını belirten Uygun, onun dışında herhangi bir sakat oyuncularının bulunmadığını sözlerine ekledi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Lincoln ile sorun yok

Galatasaray Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, Brezilyalı futbolcu Lincoln ile sorunlarının bulunmadığını söyledi. Sezgin, takımın kamp yaptığı Antalya'ya gitmek üzere geldiği Atatürk Havalimanı'nda gazetecilere yaptığı açıklamada, Brezilyalı oyuncuyla ilgili yapılan spekülasyonlara değinerek, ''Kendisiyle görüştük, hiçbir sorunumuz yok. Bir takıma transferi, ya da para alamadığı için kampa katılmadığı yönündeki söylentiler doğru değil. Lincoln, burada olmaktan son derece mutlu'' dedi.

Teknik direktör Michael Skibbe'nin, transfer istemediği şeklindeki sözleri hatırlatılan Sezgin, bugüne kadar tek transfer görüşmelerinin Sivassporlu Mehmet Yıldız'la olduğunu ifade ederek, ''Yeterli ve alternatifli bir kadromuz var, ama 'Transfer yok' diye bir açıklama yapmam doğru olmaz. Şartların ne getireceği belli olmaz. Her şey olağan koşullarda devam ederse bu kadronun yeterli olacağını düşünüyoruz. Bu, transfer yapmayacağımız anlamına gelmez. Transfer süresi bir ay. Sonucu herkes görecek'' diye konuştu.

Sezgin, kiraya verilecek futbolcular konusunda ise Ferdi için Eskişehirspor'dan bir teklif geldiğini ve görüşmelerin devam ettiğini açıkladı.

Ümit Karan ile ilgili bir soru üzerine, bu futbolcunun moralinin bozuk olduğunu kendisinin de bildiğini dile getiren Adnan Sezgin, ''Özel görüşmelerimizde bize sıkıntılarını iletti. Ümit, Galatasaray'a 8 yıl hizmet etmiş bir futbolcu. Şu ana kadar hiçbir takımdan kendisi için teklif yok. Ümit'le bu konuda görüştük, ama teklif olmadığına göre konuyu speküle etmeye de gerek yok'' şeklinde konuştu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Servet yuvada kaldı!

Galatasaray’da sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Servet Çetin, takımda kaldı... Yıllık 800 bin Euro kazanan milli futbolcunun, yönetimin yıllık 1.7 milyon Euro’luk teklifini kabul ederek, sözleşmesini 3 yıl daha uzattığı ifade edildi. Sakatlığı nedeniyle takımdan ayrı tedavisini İstanbul’da sürdüren başarılı oyuncunun, bugün Antalya kampına katılacağı ve basının önünde resmi sözleşmeyi imzalayacağı öğrenildi.

Başta Gerets’in çalıştırdığı Fransız Marsilya olmak üzere Avrupa kulüplerinin peşinde koştuğu Servet, daha önce kendisine sunulan yıllık 1.4 milyon Euro’ya sıcak bakmadığını dile getirmişti. Sakatlıklara meydan okuyarak sahada canla-başla mücadele eden milli futbolcuyu elde tutmak için çareler arayan yöneticiler, dün Servet’in menajeriyle gizlice bir görüşme yaptı.

En çok kazanan

Antalya’da kamp yaptıkları Concorde De Luxe Resort Otel’de gerçekleşen zirvede tarafların her konuda anlaşma sağladığı belirtildi. Servet’in yakın çevresine, "Galatasaray mutlu olduğum yuvam. Ben emeğimin karşılığını almak istiyordum. Yöneticilerimiz de bu isteğimi kabul ederek ayrılmamın önüne geçtiler" dediği ifade edildi. Özellikle Meira ile aynı miktarda para almak istediğini talep eden Servet’in 1.7 milyon Euro ile yerli futbolcular arasında en çok kazanan futbolcu olduğu öğrenildi.

Sayfa 6/58 İlkİlk 123456789101112131415163156 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri