Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Tele Dünya Sıkca Sorulan Sorular

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha Tele Dünya Sıkca Sorulan Sorular

Soru: TELEDÜNYA’YA abone olmak istiyorum. Ancak, yayınları izleyebilmek için ek bir cihaza ihtiyaç var mı? Bu konudaki ayrıntılı bilgiyi nereden alabilirim?

Yanıt: Evet vardır. Söz konusu cihazın adı SET TOP BOX’tır. Bu cihazı, sitemizde adresleri verilen anlaşmalı bayilerimizden temin edebilirsiniz. HD SET TOP BOX peşin fiyatı 210, SD SET TOP BOX peşin fiyatı ise 85 YTL’dir. İsterseniz 12 veya 24 aylık taksitler halinde de satın alabilirsiniz. Fiyatlara ilişkin ayrıntıları, bu sitenin tarifeler bölümünü tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Soru: Kablo TV abonesi olarak TELEDÜNYA kullanmak istiyorum. Kablo TV için şu an 2 ayda bir 14 YTL ödüyorum.
    TELEDÜNYA için ayrı bir kurulum ücreti ödemem gerekir mi?

Yanıt: Evet. TELEDÜNYA için 35 YTL'lik YTL'lik bir kurulum ücreti ödemeniz gerekiyor. TELEDÜNYA aboneliği için ödemeniz gereken aylık ücret ise 9,5 YTL/dir,

Soru: Hem TELEDÜNYA’ya, hem de yeni çıkan internet UYDUNET’e abone olduğumda ikisine birden ayda ne kadar ücret ödemem gerekecek?

Yanıt: TELEDÜNYA aboneliği için ödeyeceğiniz ücret ayda 9,5 YTL’dir. UYDUNET’te ise ödeyeceğiniz ücret, seçtiğiniz hıza göre değişiklik göstermektedir.
    Yürürlükteki tarifelere göre, 1 GB’ye kadar limitli 512 Kbps hızı tercih ederseniz 10 YTL’dir. bu durumda, TELEDÜNYA ile birlikte 512 Kbps internete ayda yalnızca 19,5 YTL ödemeniz yeterlidir.

Soru: İstanbul Kadıköy’de oturuyorum. TELEDÜNYA yayınlarını çanak antenle alabilir miyim?

Yanıt: Hayır. TELEDÜNYA yayınlarını ancak Kablo TV abonesi olarak izleyebilirsiniz. İstanbul Kadıköy’de bulunduğunuz adresteki şebeke durumunu Abone ol/On line işlemler butonu aracılığıyla kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. Başvurunuzu; on-line olarak, anlaşmalı PTT merkezlerinden, anlaşmalı abone merkezlerinden, sabit telefondan, cep telefonundan ya da TELEDÜNYA çözüm ortakları kanalıyla yapabilirsiniz.

kaynak: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha Ayda Sadece 9,5 Ytl’ye Dünyanın Televizyonu

AYDA SADECE 9,5 YTL’YE DÜNYANIN TELEVİZYONU

Sizi ayrıcalığın ***fini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz: Dünyanın televizyonu TELEDÜNYA ile…

TELEDÜNYA, Türkiye ve dünyada beğeniyle izlenen çok sayıda televizyon kanalını, üstün görüntü ve ses kalitesinin yanı sıra ekonomik fiyatla izleyebileceğiniz bir yayın platformu. Bu platformda, 2’si HD, 57’si SD olmak üzere, toplam 59 kanal yer alıyor.

TELEDÜNYA ekonomiktir. Dünyanın dört bir yanından, dijital yayınları izleyebilmeniz için ayda yalnızca 9,5 YTL ödemeniz yeterlidir.

TELEDÜNYA’nın HD yayınları, 1 Kasım 2008’den itibaren Ankara, İstanbul ve İzmir ve Manisa’da başlıyor. 2009 yılı Şubat ayından itibaren, kablo TV altyapısı bulunan 21 ilde daha, dijital yayınlarımızı izleyebileceksiniz.

TELEDÜNYA’da; İngiltere, Almanya, İtalya, İspanya, Japonya, Kore ve Kazakistan’dan yeni televizyon kanalları ile tanışacaksınız.

TELEDÜNYA’yı kablo TV şebekesine bağlayacağınız SET TOP BOX ile izleyebilirsiniz.

TELEDÜNYA çanak anten gerektirmez. Bu özellik; hem çanak antenlerin ortaya çıkardığı görüntü kirliliğini, hem de izlediğiniz yayının kötü hava koşullarından etkilenmesini önler.

TELEDÜNYA’da bağlantınız, Kablo TV hattı üzerinden gerçekleştirilir. Ulusal ve uluslararası ünlü kanalların yayınları size, HD kalitesi ile ulaşır. HD teknolojisi canlı görüntü, net ses demektir.

TELEDÜNYA platformundaki kanallar, ailenizle bir arada seyir ***fi yaşayabilmeniz için özenle seçilmiştir.

TELEDÜNYA'da interaktif hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. 2009 yılı başından itibaren başlayacak interaktif yayın hizmetiyle eğitim programlarında sorular sorabilir ve sınavlara katılarak sonuçlarını anında görebilirsiniz. İnteraktif yayınlarla ayrıca; TV kumandasıyla video ve müzik indirebilir, kredi kartı numarası girerek alış-veriş yapabilirsiniz. Bu işlemlerin tamamını tek bir kumanda ile gerçekleştirebilirsiniz.

TELEDÜNYA’da hızlı ve kaliteli teknik servis hizmetinden yararlanabilir, kablo ve yedek parça gibi malzemelere ücret ödemezsiniz.

TELEDÜNYA için kullandığınız şebeke üzerinden internet hizmeti de alabilirsiniz.

KAYNAK: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teledunya abonesi olmak için illa sebeke sartmı benim bulunduğum mahallede boyle bir sebeke soz konusu değil peki benim abone olabilmem için ne yapmam gerek yada yapılması gerek?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bakican Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    teledunya abonesi olmak için illa sebeke sartmı benim bulunduğum mahallede boyle bir sebeke soz konusu değil peki benim abone olabilmem için ne yapmam gerek yada yapılması gerek?
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    verdiğim linkteki tlf numarasını arayın....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bende goldmaster 9700cım var bununla tele dünya nın yayınlarını izlebilirmiyim teledünyanın kartını bu cihaza taksam olurmu cavabınızı bekliyorum :49::49::49:
    Konu demir2768 tarafından (01-12-2009 Saat 21:16 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

izliyemezsin adı üstünde kablo yayın verilen kart sistemin görmesi için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım bu işle profesener olarak ilgeleniyorsan antalya iş adresini verebilirmisin kolay gele

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri