Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: 6230 i ye yazılım atma ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

6230 i ye yazılım atma ?

arkadaslar 6230 i var ama telefonumu acamıyorum
    Yazılım atarsam duzelır dıye dusunuyorum
    telefon kapalıyken yazılım atabılırmıyım acaba
    bılgısı olan varmı ??????????

Kullanıcı Bilgi Menüsü

6230i ye yazılım atılmıyor atılsa bile elinizde ona uygun kablo vs olması lazım.Pc suite ile guncelleme olmuyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Prosieben Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    6230i ye yazılım atılmıyor atılsa bile elinizde ona uygun kablo vs olması lazım.Pc suite ile guncelleme olmuyor

bende en son surum pc suıt ve uyumlu kablosu var
    benım bı arkadasım pc suıt vasıtasıyla nokıa e 65 e attı
    ve bı baska arkdasımda n 70 e attı yanı bu pc suıtın ıcınde war
    telefon ayırt etmıyo sanırım
    ama benım tel kapalı oldugu ıcın sorun war

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı swerrt Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bende en son surum pc suıt ve uyumlu kablosu var
    benım bı arkadasım pc suıt vasıtasıyla nokıa e 65 e attı
    ve bı baska arkdasımda n 70 e attı yanı bu pc suıtın ıcınde war
    telefon ayırt etmıyo sanırım
    ama benım tel kapalı oldugu ıcın sorun war
    6230i telefona yazılım yok arkadaşım nereden cıkardın yazılım oldugunu.Yazılımı olan telefonlar bunlar Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. 4 yıldır bende 6230i kullanıyorum ama yazılımı cıktıgını daha duymadım bende takip ediyorum sürekli.Ayrıca acılmayan telefondan daha ne bekliyorsun halende anlamadım
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    6230i telefona yazılım yok arkadaşım nereden cıkardın yazılım oldugunu.Yazılımı olan telefonlar bunlar Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. 4 yıldır bende 6230i kullanıyorum ama yazılımı cıktıgını daha duymadım bende takip ediyorum sürekli.Ayrıca acılmayan telefondan daha ne bekliyorsun halende anlamadım

tamam ben varmı dıyorum sankı ben tahmın edıyorum boyle boyle oluyomus dıyorum bılgısı olan varsa yardımcı olmak ıcın
    ve ayrıca benım sonyerıc. telf. war arıza yaptıgında hıc acılmıyo ve ben ona o sekılde yazılım attım vede kurtardım ok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

nokia software update ile yazılım atma işlemi var. fakat 6230i ye atamazsın..
    n serisi ve e serisi telefonlar başta olmak üzere yeni symbian telefonlara genelşde atılıyor..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı BasriMutaf Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    nokia software update ile yazılım atma işlemi var. fakat 6230i ye atamazsın..
    n serisi ve e serisi telefonlar başta olmak üzere yeni symbian telefonlara genelşde atılıyor..
    tamam tesekkur ederım
    ben telefonu cöp e atım en ıyısı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım telefonunu niçin çöpe atacaksın götür bir servise gerekeni yapıyorlar yazılımı onlarda var gerekeni yapsınlar
    Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı serhan78 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım telefonunu niçin çöpe atacaksın götür bir servise gerekeni yapıyorlar yazılımı onlarda var gerekeni yapsınlar
    yok arkadasım bundan once cok goturdum bı yolunu bulamadılar o yuzden kullanmıyordum baska bı tel aldım
    tesekkurler tavsiyen ıcın

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri