Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/9 İlkİlk 123456789 SonSon
83 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Dreambox 500 S Aradığınız Servıs Bulunumadı Sorunu ve Çözumu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım fabrika ayarlarına döndüğün için server bilgilerin silinmiştir. server bilgilerin yedeği yoksa mecbur aldığın yerde yüklettireceksın eğer server bilgilerini yedeği varsa işin basit o zaman yardımcı oluruz ama önemli olan server bilgileri.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok tşkler ama malesef yedeğim yok ve aldığım yer satış sonrası hizmette berbat....yeni bir yere tekrar dünya para verip yükletmem gerekiyo,bildiğiniz bir yer yoktur sanırım,avrupada görünüyorsunuz.....yinede diğer arkadaşlardan kadıköy çevresinde bir yer bilen varsa ve bilgilendirirse çok sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı skandemir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    çok tşkler ama malesef yedeğim yok ve aldığım yer satış sonrası hizmette berbat....yeni bir yere tekrar dünya para verip yükletmem gerekiyo,bildiğiniz bir yer yoktur sanırım,avrupada görünüyorsunuz.....yinede diğer arkadaşlardan kadıköy çevresinde bir yer bilen varsa ve bilgilendirirse çok sevinirim
    arkadaşım cihazı sen kendinde yüklersın o kadar zor değil hazır backuplar var ama sen bu cihazı ınternete bağlayıp şifreli yayınları izliyordun. bu şifreleri server aracığı ile izliyorsun ve server bilgileri cihaz içinde yüklü idi. şimdi senin server bilgilerini başka bir elektronikçi nasıl bilsin sen bu cihazı yine aldığın yerde yüklettirmek zorundasın. ama serverin yoksa bunu kendinde yaparsın.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ok çok tşkler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok özür dileyerek son birşey sormak istiyorum,aldığım yerin kartvizitinin arkasında benim adım ve soyadımın harflerinden oluşan bir şifre ve aldığım tarih yazılı server bilgisi bumudur?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

server bilgisi küçük mesale cccam.cfg dosyasıdır kaç aylık üye olduğunu bilmiyorum fakat yinede cccam dosyasını maili ne göndere bilirler boyutu çok küçüktür diğer işlemleri kendin dene sana herzaman lazım yedeğinide almayı öğrendinmi sorun bitmiştir denemeye değer

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar aynı sorun bendede var kabloyu değiştirdim olmadı DISEQ değiştirdim olmadı lnb değiştirmedim sıra onamı gelsin başka bir şeymi yapalım?
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

adaptördeki kondansatörü değiştirdinmi peki

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ayrıca daha iki gün önce benimde olmuştı diseq i değiştirdim bide anten kablosunun uçlarını biraz uzattım düzeldi şimdi sorun yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

anten kablosu yeşil olan bir cins varmış pahalı dediler ondan alsam ansıl olur acep?
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Sayfa 2/9 İlkİlk 123456789 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri