Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/9 İlkİlk 123456789 SonSon
83 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Dreambox 500 S Aradığınız Servıs Bulunumadı Sorunu ve Çözumu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kabloları değiştirmeylede sorun çözülüyo oda olmassa servise vercen o zaman çünkü başka yapıcak bişi kalmadı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

gemini haricinde bir image yüklese sorun düzelmezmi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Birçok forumu okudum gemini değiştirmek gibi bi fikir vermemişler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bendede aynı sorun oldu vede çözümü büyük ihtimal adaptör sorunu olabilir ..başka adaptörle deneyin . saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cabbari pencereden adaptörü deneme için al adaptörden olma olasılığı var. Adaptörün içindeki kondansatörler şişmiş olabilir. Ayrıca piyasadan bulabilirsen 3 yada 4 amperlik bir adaptör bul bence bu cihazların en büyük sıkıntısı adaptör.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart drembox adaptör

evet bu gibi hatalar yapıyor drembox bunu sebebi tünerin kazancı ösilötörü düşük olmasından kaynaklanıyor birde adaptör aynı voltaj olucak ama amper yüksek adaptör kulana bilirsiniz amperin ne kadar yüksek olması cihazın okadar kararlı çalışması demektir
    Konu optik burak tarafından (24-09-2009 Saat 14:27 ) değiştirilmiştir. Sebep: eklenti

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yeni bir dm 500 aldım merkezi sistem uydu yayını var apartmanda bagladıgım andan itibaren bu hata mesajı gelıyo kuruluma gırerek ayarlamaları yaptım ama degısen bısey olmadı. lnb vs. değiştirme sansımda yok. ne yapabilirim yardım ederseniz sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı redd33 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yeni bir dm 500 aldım merkezi sistem uydu yayını var apartmanda bagladıgım andan itibaren bu hata mesajı gelıyo kuruluma gırerek ayarlamaları yaptım ama degısen bısey olmadı. lnb vs. değiştirme sansımda yok. ne yapabilirim yardım ederseniz sevinirim
    eger antenden çıkıp cihazına kadar gelen kaploda ek yeri çoksa sorun yaşarsın birde anten kablosunu bağladıgın yerleri cihaza ve elb ye giren kısımların bakır uçalrını uzun tut fark ediyor
    selametle
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm arkadaşlar bende bir dream500s almak istiyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz ben hiç anlamıyorum almak istememin sebebide şifreli kanalları açıyormuş acaba doğrumu yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustalar yardım lütfen R713 mıkro dirençin yerıne 220 ohm ceyrek what direnç ile c728 = 330-470 mf25v ile 1000mf25v ile değiştirdik çihazı beş dakika seyrettik sonra yine aradıgınız servis bulunamadı yazısı cıktı birdahada yayın gelmedi önceden kabloları söküp takınca yayın geliyordu şimdi oda gitti

Sayfa 3/9 İlkİlk 123456789 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri