Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/9 İlkİlk 123456789 SonSon
83 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Dreambox 500 S Aradığınız Servıs Bulunumadı Sorunu ve Çözumu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

disecg den oluyor.bizim disecqi değiştirdik sorun bitti.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

paylaşı için tşk.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler . . .

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Baya uzun zamandır bu sorunun cevabını arıyordum.İlk forum msj ım. Forumları sevmeye başladım. İyi forumlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

paylaşım için teşekkürler..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhaba sitedeki ilk mesajım çok işime yaradı teşeküür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı denizpetek Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhaba sitedeki ilk mesajım çok işime yaradı teşeküür ederim
    sitemıze hoşgeldiniz. işinize yaradı ise ne mutlu bana.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm volkan usta paylaşımın için teşekürler problemi çözdüm adaptörlerdekı kondansatörlerın
    deiştirdim test aşamsındayım açemi oldum halde adaptörlerdekı kondansatörlerın deiştirdim makina gayet güzel çalışıyor.okadar pahalı birşey deil 0.25 kr 1 lira bile deyil selanik pasajında mevcut 17-16 nolu dükanda heralde teşekürler hayırlı akşamlar ...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam arkadaşlar ben 8li diıseg le şu an 5 uydu izliyorum zaman zaman ayarlar bozuluyor yeniden düzeltiyorum antenden faka t tam bi randıman yok anteni büyütmeyi düşünüyorum 120 lik gibi,denildiği gibi bu cihazların tunerlei çok hassas yani normel bi reseverle ayar yapıyorum dreamda göstermeyenler normal reseverde gösteriyor,acaba diyorum bu dreama alternetif başka bi cihazmı alsam,zaten hd cihaz almak istiyorum, server bilgilerini bu cihazlar da kumandayla giriliyormuş bunları kullananlar varmı forumda,atlanta box ve baff ın bi cihazı var böyle baff nispeten daha ucuz,yoksa ekipmanları tekrar kontrol edip dreamı kullanmaya devam mı edeyim,saygılar..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dostum servis bulunmadı sorunu, anten kurulumu ve kullandıgın image ve uyumlu backupla ilgilidir Tabiki server de çok önemli, eger hd cihaz alacaksan dreambox 8000 serisini tavsiye ederim veya atlanta olabilir aam atalanta üzerinde daima güncelleme yani yazılım destegi zayıf ama ben sadece seyredecegim herhangi bir işlem yapmayacagım diyorsan atalanta alabilirsin ama dreambox da yok yok karar senin

Sayfa 5/9 İlkİlk 123456789 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri