Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 6/9 İlkİlk 123456789 SonSon
83 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Dreambox 500 S Aradığınız Servıs Bulunumadı Sorunu ve Çözumu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yakında dreambox alırsam bu bilgi lazım olur tşk.

2. 16-11-2010, 22:00

Sebep
    ücretli server yasak

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar cihazın fişini cıkarıp taktım fakat hicbir uyduda sinyal almamakta ilkdefa basıma geliyor kaploya baktım baska cihazda sinyal alıyor adaptör calışıyor yeşil ışık yanmakta acaba sorun nerden kaynaklanır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

disegc ayarlarını kontrol ettinizmi

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    disegc ayarlarını kontrol ettinizmi
    disegc sorun yok baska cihazı takıp denedim donalımsal sorun yok calışırkene birden gitti

Kullanıcı Bilgi Menüsü

fişi cıkarıp taktım ve böyle sorunla karsılastım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ali muştu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    disegc sorun yok baska cihazı takıp denedim donalımsal sorun yok calışırkene birden gitti
    ben sana disegc kontrol et demedimki cihazında uydu yapılandırmadaki disegc ayarlarını bir kontrol et dedim.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben sana disegc kontrol et demedimki cihazında uydu yapılandırmadaki disegc ayarlarını bir kontrol et dedim.
    denedim ustam konturol ettim hersey ayarlı zaten zaten buzamana kadar bu ayarlarla kullanıyordum cihazın fişini cıkarıp taktım ve devamlı aradıgın servis bulunamadı diyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler paylaşım için.....

Sayfa 6/9 İlkİlk 123456789 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri