Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/9 ÝlkÝlk 123456789 SonSon
83 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Dreambox 500 S Aradýðýnýz Servýs Bulunumadý Sorunu ve Çözumu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým fabrika ayarlarýna döndüðün için server bilgilerin silinmiþtir. server bilgilerin yedeði yoksa mecbur aldýðýn yerde yüklettireceksýn eðer server bilgilerini yedeði varsa iþin basit o zaman yardýmcý oluruz ama önemli olan server bilgileri.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

çok tþkler ama malesef yedeðim yok ve aldýðým yer satýþ sonrasý hizmette berbat....yeni bir yere tekrar dünya para verip yükletmem gerekiyo,bildiðiniz bir yer yoktur sanýrým,avrupada görünüyorsunuz.....yinede diðer arkadaþlardan kadýköy çevresinde bir yer bilen varsa ve bilgilendirirse çok sevinirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý skandemir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    çok tþkler ama malesef yedeðim yok ve aldýðým yer satýþ sonrasý hizmette berbat....yeni bir yere tekrar dünya para verip yükletmem gerekiyo,bildiðiniz bir yer yoktur sanýrým,avrupada görünüyorsunuz.....yinede diðer arkadaþlardan kadýköy çevresinde bir yer bilen varsa ve bilgilendirirse çok sevinirim
    arkadaþým cihazý sen kendinde yüklersýn o kadar zor deðil hazýr backuplar var ama sen bu cihazý ýnternete baðlayýp þifreli yayýnlarý izliyordun. bu þifreleri server aracýðý ile izliyorsun ve server bilgileri cihaz içinde yüklü idi. þimdi senin server bilgilerini baþka bir elektronikçi nasýl bilsin sen bu cihazý yine aldýðýn yerde yüklettirmek zorundasýn. ama serverin yoksa bunu kendinde yaparsýn.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ok çok tþkler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

çok özür dileyerek son birþey sormak istiyorum,aldýðým yerin kartvizitinin arkasýnda benim adým ve soyadýmýn harflerinden oluþan bir þifre ve aldýðým tarih yazýlý server bilgisi bumudur?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

server bilgisi küçük mesale cccam.cfg dosyasýdýr kaç aylýk üye olduðunu bilmiyorum fakat yinede cccam dosyasýný maili ne göndere bilirler boyutu çok küçüktür diðer iþlemleri kendin dene sana herzaman lazým yedeðinide almayý öðrendinmi sorun bitmiþtir denemeye deðer

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar ayný sorun bendede var kabloyu deðiþtirdim olmadý DISEQ deðiþtirdim olmadý lnb deðiþtirmedim sýra onamý gelsin baþka bir þeymi yapalým?
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    Ýþte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanýcý Bilgi Menüsü

adaptördeki kondansatörü deðiþtirdinmi peki

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ayrýca daha iki gün önce benimde olmuþtý diseq i deðiþtirdim bide anten kablosunun uçlarýný biraz uzattým düzeldi þimdi sorun yok

Kullanýcý Bilgi Menüsü

anten kablosu yeþil olan bir cins varmýþ pahalý dediler ondan alsam ansýl olur acep?
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    Ýþte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Sayfa 2/9 ÝlkÝlk 123456789 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri