Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
39 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Digital Tv Kartı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Peki ya aLabiLeceğim güvenilir bi site varmı ?
    ultrAslan

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sky star 2.6.d

Kullanıcı Bilgi Menüsü

onu alacağız gibi birşey zaten ama nerede ?
    ultrAslan

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kesinlikle aver medya al Ben kulanıyorum çok memunum.Ayrıca hd yayınları desteklemesi ısınma ve kısa dever sorunları hiç yok kurulumu çok kolay

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Skystar 2.8 ile aralarında fark varmı ?
    ultrAslan

Kullanıcı Bilgi Menüsü

En iyisi skystar 2.6d çok iyi bir kart tavsiye ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kart olarak skystar 2.6 d tavsiye ederim.
    çanaklara çift çıkışlı lnb+diseq takarak yerli-yabancı birçok kanalı izleyebilirsin.diseq kaliteli olması gerekiyor.çünkü tv kartları diseq seçiyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar bilgisayarda programlar çok bu tv kartınıda taktığımızda yayın veya bilgisayarın birbirini etkiler mi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı seyfi505050 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar bilgisayarda programlar çok bu tv kartınıda taktığımızda yayın veya bilgisayarın birbirini etkiler mi?
    Tv kartı birazcık da olsa bilgisayarı kastırır tabi bilgisayar adam akıllı bişeyse ( Çift Çekirdek , Dört Çekirdek ) kasma olmaz.. Kasma noktasında ram ' de büyük önem taşır.. O yüzden 1 gb veya üstü olmasında fayda var..

Bilgisayardaki programların çoklugundan kaynaklanacak bi sorun olacağını sanmıyorum..Fakat tv kartının gerekli programlarını kurmanız için bilgisayarınızda gerekli boyutta boş alan olması gerekir..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı HCakir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Tv kartı birazcık da olsa bilgisayarı kastırır tabi bilgisayar adam akıllı bişeyse ( Çift Çekirdek , Dört Çekirdek ) kasma olmaz.. Kasma noktasında ram ' de büyük önem taşır.. O yüzden 1 gb veya üstü olmasında fayda var..

Bilgisayardaki programların çoklugundan kaynaklanacak bi sorun olacağını sanmıyorum..Fakat tv kartının gerekli programlarını kurmanız için bilgisayarınızda gerekli boyutta boş alan olması gerekir..
    yahu çakır...eski makinaya ss2 kartı almıştım...kasıyor masıyordu ama seyrediliyordu...şimdi yeni kasa aldım ss2 kartıda çıkarıp yeniye taktım fakat bir türlü donanım ekleyemiyorum...kod 10 diye bir sorun veriyor...halbuki cd sinden yüklüyorum yinede yapamadım...ne yapabilirim?
    selametle...

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri