Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
39 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Digital Tv Kartı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı osmann Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yahu çakır...eski makinaya ss2 kartı almıştım...kasıyor masıyordu ama seyrediliyordu...şimdi yeni kasa aldım ss2 kartıda çıkarıp yeniye taktım fakat bir türlü donanım ekleyemiyorum...kod 10 diye bir sorun veriyor...halbuki cd sinden yüklüyorum yinede yapamadım...ne yapabilirim?
    selametle...
    Öncelikle aygıt yöneticisinden ağ bağdaştırıcıları sekmesi altında technisat yazan kartın simgesini görün..üzerinden sarı ünlem işareti vardır..

Bu sorun pc kartı tanımıyor vs. gibi anlamlara geliyor..tavsiyem internetten technisat ' ın yayınladıgı en güncel driverı kurmanız..

Driverı indirmek icin Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bıktım artık bu sinyal sorunundan ...aklı olan varsa avermedia alsın skystarı kimseye önermiyorum...
    ultrAslan

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Eren55 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bıktım artık bu sinyal sorunundan ...aklı olan varsa avermedia alsın skystarı kimseye önermiyorum...
    bende ss2 kullanıyorum hiç te sorun olmuyor.

Neymiş bu sinyal sorunu söylede anlıyalım belki yardımcı olabiliriz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

e2,kral tv ve ntv harici başka kanalları seyredemiyorum
    ultrAslan

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Eren55 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    e2,kral tv ve ntv harici başka kanalları seyredemiyorum
    Tv kartı loop mu baglı ?

Cift cıkışlı lnb kullanıyorsanız tv kartına bagladıgınız kabloyu uydu alıcısına takip kontrol ediniz.

Tesisatta sorun yoksa ona göre yol ararız.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

loop bağlı ne demek ? yok Tek çıkışlı lnb kullanıyorum ..motorlu çanak
    ultrAslan

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

loop bağlı ne demek ? yok Tek çıkışlı lnb kullanıyorum ..motorlu çanak
    hıımm

Peki tv kartına nasıl baglantı yapıyorsunuz?

loop baglantı ;

diseqc switch ten gelen yada lnb den gelen kablonun uydu alıcısının lnb in girip , lnb out dan başka bir cihaza baglanması

Kullanıcı Bilgi Menüsü

uydunun arkasında digital tuner out'tan
    ultrAslan

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

uydunun arkasında digital tuner out'tan
    loop baglantı da di*** yatay problemi olusur.

Uydu alıcısında Star tv izlerken tv kartında yatay olan birşeyler seyredebilirsiniz.

Ama cnn türk seyredemezsin o di*** polariteli bu tv kartı ile alakalı degil isterse lnb out tan başka uydu alıcı bagla aynı olur.

yapılması gereken twin lnb (çift cıkışlı) alınıp cıkışın birini uydu alıcısına baglayıp digerini tv kartına baglandıgında sorunsuz izlersiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Evett Aynen öyle oluyor...cihazda star tv açıkken bende pcden izleyebiliyorum yoksa izleyemiyorum
    ultrAslan

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri