Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
37 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: dıvx fılmleri next ye 2000 cıs s.plus ta nasıl izlerim?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

??????

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım sen benim dediğim yöntemi uygula

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kucer06 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşım sen benim dediğim yöntemi uygula
    hocam ilgin için çok saol senin verdiğin iki linkte calısmıyor 1. linki baska indir com dan indirdim fakat ikinci linki bulamadım...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Birde bunu deneyin

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

kendim yükledim.Şu anda faal olarak kullanıyorum. Kullanması çok basit. Sürükle bırak, işle'ye bas hepsi bu kadar. Resimli açıklama rar dosyasının içinde var.Başka bir kardeş forumdan .mth olarak kopyaladım üyelik falan gerekmez, mth dosyası.

Ayrıca .idx dosyası da ekliyorum toplam 7 saatlik. İdx dosyasını da film ile aynı isme çevirirseniz ts formatında filminizi ileri-geri de sarabilirsiniz.
    Kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kucer06 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşım filmlerini USB ile cihazında izlemek istiyorsan Ts formatına çevirmelisin ve flash belleğin fat32 ile biçimlendirilmiş olmalıdır filmi çevirmek için ilk önce masa üzerine aldığın filmi Allok video converter ile mpg2 formatına çevireceksin çevirdiğin filmi daha sonra mpeg streamclip ile ts formatına çevireceksin verdiğim proğramları kur yanlız mpeg streamclip'in çalışması için bilgisayarında Quicktime kurulu olmalıdır böylelikle seyredebilirsin
    kucer abi.
    next lere yüklenen yeni yazılımlara ts den başka uzantı eklenemezmi?
    ts ye çevirdim fenerli abinin gösterdiği yoldan ama kesik kesik oldu...canım sıkıldı...avi veya mpeg uzantısı falan eklense süper olurdu...
    selametle...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam cok saolun ben filmi gayet guzel ızleyebılıorum ama altyazıyı nasıl atıp ızleyebılırım bi yardımcı olursanız sevınırım...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar acil yardimcı olabilirseniz cok memnun olurum...altyazıyı nasıl atabilirim acaba??

Kullanıcı Bilgi Menüsü

saol varol

Kullanıcı Bilgi Menüsü

saol çok güzelmiş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri