Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/4 1234 SonSon
37 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: dıvx fılmleri next ye 2000 cıs s.plus ta nasıl izlerim?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart dıvx fılmleri next ye 2000 cıs s.plus ta nasıl izlerim?

slm arkadaşlar ben divx filmleri cihazımda flash bellek aracılığı ile izlemek istiyorum bu mümkünmü mümkünse nasıl,tesekürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım filmlerini USB ile cihazında izlemek istiyorsan Ts formatına çevirmelisin ve flash belleğin fat32 ile biçimlendirilmiş olmalıdır filmi çevirmek için ilk önce masa üzerine aldığın filmi Allok video converter ile mpg2 formatına çevireceksin çevirdiğin filmi daha sonra mpeg streamclip ile ts formatına çevireceksin verdiğim proğramları kur yanlız mpeg streamclip'in çalışması için bilgisayarında Quicktime kurulu olmalıdır böylelikle seyredebilirsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam çok saol teşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cenk35cenk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    slm arkadaşlar ben divx filmleri cihazımda flash bellek aracılığı ile izlemek istiyorum bu mümkünmü mümkünse nasıl,tesekürler...
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam allok vıdeeo converter hata verıyor ayrıca flash bellegı fat32 ye nasıl cevırırım?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı f47xfenerli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hocam lınkten ındırdıgım program kayıt no ıstıyo ,denek ıstıyorum dıyorum ama yınede calısmıyo

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ok...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dosyada sorun yok arkadaşım flaş belleğini fat32 yapmak için USB'yi tak ekranda bellek açılırsa kapat bilgisayarıma tıkla çıkarılabilir depolama birimli aygıtlarda taktığın belleği göreceksin ona sağ klik at orada biçimlendirmeyi bul ve tıkla biçimlendirme seçeneğini fat32 yap ve hızlı biçimlendiri işaretle ve tamam de yanlız bellekteki dosyaların silinir biçimlenirken allok video converteri başka yerdende indirmeyi dene kurarken benim verdiğim dosyanın içindeki şifreleri kullanabilirsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kucer06 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Dosyada sorun yok arkadaşım flaş belleğini fat32 yapmak için USB'yi tak ekranda bellek açılırsa kapat bilgisayarıma tıkla çıkarılabilir depolama birimli aygıtlarda taktığın belleği göreceksin ona sağ klik at orada biçimlendirmeyi bul ve tıkla biçimlendirme seçeneğini fat32 yap ve hızlı biçimlendiri işaretle ve tamam de yanlız bellekteki dosyaların silinir biçimlenirken allok video converteri başka yerdende indirmeyi dene kurarken benim verdiğim dosyanın içindeki şifreleri kullanabilirsin
    Arkadaşım resimli anlatabilirseniz memnun oluruz biraz denedim ama işin içinden çıkamadım. Başka yerdende indirdim yapamadım. Teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı f47xfenerli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    dostum verdiğin yöntem ok...ama bir sorun var flash belleği takıyorum fılm baslıyor fakat donarak dura dura oynuyor sence neden olabilir...

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri