Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
37 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: dývx fýlmleri next ye 2000 cýs s.plus ta nasýl izlerim?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

??????

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþým sen benim dediðim yöntemi uygula

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kucer06 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþým sen benim dediðim yöntemi uygula
    hocam ilgin için çok saol senin verdiðin iki linkte calýsmýyor 1. linki baska indir com dan indirdim fakat ikinci linki bulamadým...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Birde bunu deneyin

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

kendim yükledim.Þu anda faal olarak kullanýyorum. Kullanmasý çok basit. Sürükle býrak, iþle'ye bas hepsi bu kadar. Resimli açýklama rar dosyasýnýn içinde var.Baþka bir kardeþ forumdan .mth olarak kopyaladým üyelik falan gerekmez, mth dosyasý.

Ayrýca .idx dosyasý da ekliyorum toplam 7 saatlik. Ýdx dosyasýný da film ile ayný isme çevirirseniz ts formatýnda filminizi ileri-geri de sarabilirsiniz.
    Kolay gelsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kucer06 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþým filmlerini USB ile cihazýnda izlemek istiyorsan Ts formatýna çevirmelisin ve flash belleðin fat32 ile biçimlendirilmiþ olmalýdýr filmi çevirmek için ilk önce masa üzerine aldýðýn filmi Allok video converter ile mpg2 formatýna çevireceksin çevirdiðin filmi daha sonra mpeg streamclip ile ts formatýna çevireceksin verdiðim proðramlarý kur yanlýz mpeg streamclip'in çalýþmasý için bilgisayarýnda Quicktime kurulu olmalýdýr böylelikle seyredebilirsin
    kucer abi.
    next lere yüklenen yeni yazýlýmlara ts den baþka uzantý eklenemezmi?
    ts ye çevirdim fenerli abinin gösterdiði yoldan ama kesik kesik oldu...caným sýkýldý...avi veya mpeg uzantýsý falan eklense süper olurdu...
    selametle...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hocam cok saolun ben filmi gayet guzel ýzleyebýlýorum ama altyazýyý nasýl atýp ýzleyebýlýrým bi yardýmcý olursanýz sevýnýrým...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar acil yardimcý olabilirseniz cok memnun olurum...altyazýyý nasýl atabilirim acaba??

Kullanýcý Bilgi Menüsü

saol varol

Kullanýcý Bilgi Menüsü

saol çok güzelmiþ

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri