Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/4 1234 SonSon
37 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: dývx fýlmleri next ye 2000 cýs s.plus ta nasýl izlerim?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart dývx fýlmleri next ye 2000 cýs s.plus ta nasýl izlerim?

slm arkadaþlar ben divx filmleri cihazýmda flash bellek aracýlýðý ile izlemek istiyorum bu mümkünmü mümkünse nasýl,tesekürler...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþým filmlerini USB ile cihazýnda izlemek istiyorsan Ts formatýna çevirmelisin ve flash belleðin fat32 ile biçimlendirilmiþ olmalýdýr filmi çevirmek için ilk önce masa üzerine aldýðýn filmi Allok video converter ile mpg2 formatýna çevireceksin çevirdiðin filmi daha sonra mpeg streamclip ile ts formatýna çevireceksin verdiðim proðramlarý kur yanlýz mpeg streamclip'in çalýþmasý için bilgisayarýnda Quicktime kurulu olmalýdýr böylelikle seyredebilirsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hocam çok saol teþekkür ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cenk35cenk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    slm arkadaþlar ben divx filmleri cihazýmda flash bellek aracýlýðý ile izlemek istiyorum bu mümkünmü mümkünse nasýl,tesekürler...
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hocam allok výdeeo converter hata verýyor ayrýca flash bellegý fat32 ye nasýl cevýrýrým?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý f47xfenerli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hocam lýnkten ýndýrdýgým program kayýt no ýstýyo ,denek ýstýyorum dýyorum ama yýnede calýsmýyo

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ok...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Dosyada sorun yok arkadaþým flaþ belleðini fat32 yapmak için USB'yi tak ekranda bellek açýlýrsa kapat bilgisayarýma týkla çýkarýlabilir depolama birimli aygýtlarda taktýðýn belleði göreceksin ona sað klik at orada biçimlendirmeyi bul ve týkla biçimlendirme seçeneðini fat32 yap ve hýzlý biçimlendiri iþaretle ve tamam de yanlýz bellekteki dosyalarýn silinir biçimlenirken allok video converteri baþka yerdende indirmeyi dene kurarken benim verdiðim dosyanýn içindeki þifreleri kullanabilirsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kucer06 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Dosyada sorun yok arkadaþým flaþ belleðini fat32 yapmak için USB'yi tak ekranda bellek açýlýrsa kapat bilgisayarýma týkla çýkarýlabilir depolama birimli aygýtlarda taktýðýn belleði göreceksin ona sað klik at orada biçimlendirmeyi bul ve týkla biçimlendirme seçeneðini fat32 yap ve hýzlý biçimlendiri iþaretle ve tamam de yanlýz bellekteki dosyalarýn silinir biçimlenirken allok video converteri baþka yerdende indirmeyi dene kurarken benim verdiðim dosyanýn içindeki þifreleri kullanabilirsin
    Arkadaþým resimli anlatabilirseniz memnun oluruz biraz denedim ama iþin içinden çýkamadým. Baþka yerdende indirdim yapamadým. Teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý f47xfenerli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    dostum verdiðin yöntem ok...ama bir sorun var flash belleði takýyorum fýlm baslýyor fakat donarak dura dura oynuyor sence neden olabilir...

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri