Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon
137 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: SS2'de CCcam İle Paylaşım İzlemek Resimli Anlatım (Andlinux)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı HCakir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Selam

Arkadaşlar bugün fenerli üstadın pc ile baya uğraştım daha doğrusu uğraştık.. Komutları yazmakla ugrasmakla gecti vaktimiz yanlıs yaptıgın zaman dönüsün olmuyor..buradan ugrasacak arkadaslara sesleniyorum hata yaptıkları zaman programı kaldırıp tekrar kursunlar ve C:CCcam klasörüne attıkları bin ve etc dosyalarını programı sildikten sonra silmelerini tavsiye ediyorum..

Ve bir baska önemli nokta program kendine özgü bir ağ bağlantısı kuruyor öncelikle onun aktif olarak calısması lazım yoksa konsolo yazdıgınız komutlar nafile oluyor..

Ugrasan , ve ben gibi bilgiye , programa ,yeni seyleri denemeye meraklı olan arkadaslara kolay gelsin..

NOT : Dream'i olan arkadaslar kendinize macera aramayınız..
    neden macera aramayalım zamanında gbox ile ızlerken ss2 ilede uğraşıoduk ccam lada uğraşırız asıl bu işin erbabı safran ama oda ortalarda yok nasıl olsa yakalarım ben onu.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    neden macera aramayalım zamanında gbox ile ızlerken ss2 ilede uğraşıoduk ccam lada uğraşırız asıl bu işin erbabı safran ama oda ortalarda yok nasıl olsa yakalarım ben onu.
    çok uğraştık be volkan illaki bir yerinde hata veriyor.mesela
    gaçen gün çakırla dükkanda baya uğraştık her şey ok halletik
    bu seferde server bilgilerini yazacağımız yerde takılı kaldık.
    girdik bir şekilde onuda ama sonuç hüsran olmadı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı f47xfenerli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    çok uğraştık be volkan illaki bir yerinde hata veriyor.mesela
    gaçen gün çakırla dükkanda baya uğraştık her şey ok halletik
    bu seferde server bilgilerini yazacağımız yerde takılı kaldık.
    girdik bir şekilde onuda ama sonuç hüsran olmadı

sorun olmaz usta ben dream i çözmek için gecelerı uyumadım ss2 de bunuda çözerım ama bu kartların keşke lap topa takılanı olsa. masa ustu pc dğer odada kasa kucaklamaya pek şu aralar nıyetım yok.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sorun olmaz usta ben dream i çözmek için gecelerı uyumadım ss2 de bunuda çözerım ama bu kartların keşke lap topa takılanı olsa. masa ustu pc dğer odada kasa kucaklamaya pek şu aralar nıyetım yok.
    notbook gönderelim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

fenerli merhaba bende izmirliyim ve andlinüx çok kurdum ve şu an sorunsuz izliyorum ccam i boş vaktim de çok dilersen irtibat kuralım ben sana kurarım bu arada galiba ortak arkadaşımız var gibi geliyor bana secsat la tanışırım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustalar programı kurdum fakat şu uyarı var filter is gone bye bye

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok teşekkürler emeklerinize sağlık ancak bir şey sormak istiyorum skystar-hd-2 de de
    oluyormu cevaplarınız için tekrar teşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı harkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    fenerli merhaba bende izmirliyim ve andlinüx çok kurdum ve şu an sorunsuz izliyorum ccam i boş vaktim de çok dilersen irtibat kuralım ben sana kurarım bu arada galiba ortak arkadaşımız var gibi geliyor bana secsat la tanışırım
    şenol danmı öğrendin andlinüx kurulumunu ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı f47xfenerli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    şenol danmı öğrendin andlinüx kurulumunu ?
    yok ben kendim kurdum ama muhabbetini yaptık secsatla ara sıra uğrarım yanına

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu ne işe yarıyo anlamadım

Sayfa 5/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri