Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 7/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon
137 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: SS2'de CCcam İle Paylaşım İzlemek Resimli Anlatım (Andlinux)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Özgür Erge Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ccamda serverlar çalışıyomu..
    benim kendi serverim var arkadaşım skystar 2 kartım var başka bir forumda bu konuda işlenmiş çalışıyor evet arkadaşım cccam server sorun yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Özgür Erge Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ccamda serverlar çalışıyomu..
    Çalışıyor özgür ben kullanıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bendede çalışıyo abide onda çalışıyomu bi ögrenmek istedim..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bendede çalışıyo abide onda çalışıyomu bi ögrenmek istedim..
    ÖZGÜR arkadaşım ben kurmaya çalışıyorum ancak biryerlerde hata yapıyorum her halde senden yardımlarını bekliyorum pc me uzaktan yardımla girip baka bilirsen çok sevinirim tike arkadaşım senden de yardımlarını bekliyorum çok sevinirim açıklamlar nasıl yapıldısya uyguluyorum ancak bir türlü olmuyor bin ve etc dosyaları bende koyboluyor nedense
    msn adresim Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sorun düzeldi sky star 2 tv kartında ok CCcam c line serverim başka bir programla açtım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

beyler selam bende söylenenleri yaptım fakat pluginlerde görünmüyor ve cccam cfg dosyası açılmıyor.başka program demişsiniz biraz açarsanız belki bizede yardımı olur..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı HCakir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Selam

Arkadaşlar bugün fenerli üstadın pc ile baya uğraştım daha doğrusu uğraştık.. Komutları yazmakla ugrasmakla gecti vaktimiz yanlıs yaptıgın zaman dönüsün olmuyor..buradan ugrasacak arkadaslara sesleniyorum hata yaptıkları zaman programı kaldırıp tekrar kursunlar ve C:CCcam klasörüne attıkları bin ve etc dosyalarını programı sildikten sonra silmelerini tavsiye ediyorum..

Ve bir baska önemli nokta program kendine özgü bir ağ bağlantısı kuruyor öncelikle onun aktif olarak calısması lazım yoksa konsolo yazdıgınız komutlar nafile oluyor..

Ugrasan , ve ben gibi bilgiye , programa ,yeni seyleri denemeye meraklı olan arkadaslara kolay gelsin..

NOT : Dream'i olan arkadaslar kendinize macera aramayınız..
    haklısın fakat bu bağlantı aktif duruma gelmiyor.ayrıca bende izmirdeyim görüşsekmi ne yapsak k.s.k

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bu proğram windostamı yapılıyor yani işlitim sistemi windos mu olacak yoksa linux kurmak geriyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dowsta arkadaşım yapabilirsin ben yaptım çalıştı..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı voltran_9 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar bu proğram windostamı yapılıyor yani işlitim sistemi windos mu olacak yoksa linux kurmak geriyor
    Windows üzerinde kuruluyor.

Sayfa 7/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri