Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/14 ÝlkÝlk 12345678910111213 ... SonSon
137 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: SS2'de CCcam Ýle Paylaþým Ýzlemek Resimli Anlatým (Andlinux)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

fenerli login giriþine root yazacaksýn sonra komutlarý yazacaksýn ben ilk mesaja yazmayý unutmuþum ekliyoum hemen

Alýntý winner Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ustam emeðine saðlýk ama bende ýnca ýtdg36 usb tv kartýmla kullana bilir miyim ? saygýlar
    Hangi proglamla kullanýyosunuz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    tike® bir sorunum daha var sonsolun içine i harfini yazamýyorum i tuþuna bastýðýmda
    sadece i nin üst noktasý çýkýyor.yalnýz oda deðil) .nokta da koyamýyorum . tuþuna basýnca
    ordada / taksým iþareti çýkýyor kýrdým kafayý ama olmuyor.takýldým bitmek
    üzere lakin geçemedim burayý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ingilizce klavye (i) yerine (ý) nokta yerine (ç) harfini (_) içinde (sift+?) kullanacaksýn.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý tike® Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ingilizce klavye (i) yerine (ý) nokta yerine (ç) harfini (_) içinde (sift+?) kullanacaksýn.
    hadi ya niye böyle oldu normal metin belgesine yazarken bire bir yazýyor ama ? bu nasýl oldu bende þaþýrdým dostum bide dediðin gibi yapam bakýyým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý tike® Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    slm bak bakalým nerede yalnýþ yapmýþým çünkü ok gelmedi bitirmem için
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hata var hala C: sürücüsüne actýðýn CCcam klasörünün içine bak bi bin ve etc klasörleri yerindemi benim verdiðim resimdeki gibi cýkacak yazýlar yani No such file or directory yazan satýrlarda hata var.

Ayriyetten ok iþreti çýkmayacak ok ile gösterdiðim ver satýrýn sonu ok derken onu kasteddim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hata var hala C: sürücüsüne actýðýn CCcam klasörünün içine bak bi bin ve etc klasörleri yerindemi benim verdiðim resimdeki gibi cýkacak yazýlar yani No such file or directory yazan satýrlarda hata var.

Ayriyetten ok iþreti çýkmayacak ok ile gösterdiðim ver satýrýn sonu ok derken onu kasteddim
    ya üstad amada teferuat lý veya yani yapýyorum diyemi öyle geldi.

CCcam ýn içi boþalmýþ nasýl oldu halbuki alimle koydum bin ve etc klasörünü . þimdi konsola yaniden bilgileri girecez dimi. yazdýklarýmý nasýl siliyoz
    onuda söylersen makbule olacak zaten bir kurmadýðýn kaldý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

uydula kart paylacýmý redline 100 csx olurmu rs 232 alsak olurmu tþk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

içinmi bu puramgan arkadaþlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý f47xfenerli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ya üstad amada teferuat lý veya yani yapýyorum diyemi öyle geldi.

CCcam ýn içi boþalmýþ nasýl oldu halbuki alimle koydum bin ve etc klasörünü . þimdi konsola yaniden bilgileri girecez dimi. yazdýklarýmý nasýl siliyoz
    onuda söylersen makbule olacak zaten bir kurmadýðýn kaldý
    bin ve etc klasörlerini CCcam dosyasýnýzýn içine kopyala daha sonra consolu aç root la giriþ yap kodlarý yaz

Alýntý idris Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    uydula kart paylacýmý redline 100 csx olurmu rs 232 alsak olurmu tþk
    Malesef Dvb-S kartlar için bu program

Sayfa 3/14 ÝlkÝlk 12345678910111213 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri