Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/14 ÝlkÝlk 12345678910111213 ... SonSon
137 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: SS2'de CCcam Ýle Paylaþým Ýzlemek Resimli Anlatým (Andlinux)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben ayný þekilde yaptým ama ccam.cfg açýlmýyo açýlsa olur belkide ama bi türlü açamadým nasýl halletcez bu iþi tiker? yardýmýný esirgemezsin inþallah....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tesekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

[quote=tike®;387879]bin ve etc klasörlerini CCcam dosyasýnýzýn içine kopyala daha sonra consolu aç root la giriþ yap kodlarý yaz

aynen öyle yaptým üstad gene bitiþte ok ibaresi gelmedi resmi keliyorum
    bakýver
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

A29

iþte bendeki açmama sebebi hatta masaüstü kýsayoluna veya öbürlere týklamama raðmen bir þey açýlmýyo

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Selam

Arkadaþlar bugün fenerli üstadýn pc ile baya uðraþtým daha doðrusu uðraþtýk.. Komutlarý yazmakla ugrasmakla gecti vaktimiz yanlýs yaptýgýn zaman dönüsün olmuyor..buradan ugrasacak arkadaslara sesleniyorum hata yaptýklarý zaman programý kaldýrýp tekrar kursunlar ve C:CCcam klasörüne attýklarý bin ve etc dosyalarýný programý sildikten sonra silmelerini tavsiye ediyorum..

Ve bir baska önemli nokta program kendine özgü bir að baðlantýsý kuruyor öncelikle onun aktif olarak calýsmasý lazým yoksa konsolo yazdýgýnýz komutlar nafile oluyor..

Ugrasan , ve ben gibi bilgiye , programa ,yeni seyleri denemeye meraklý olan arkadaslara kolay gelsin..

NOT : Dream'i olan arkadaslar kendinize macera aramayýnýz..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Okan SAT Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    iþte bendeki açmama sebebi hatta masaüstü kýsayoluna veya öbürlere týklamama raðmen bir þey açýlmýyo

Arkadaþým komutlara girerken cok dikkatli olmalýsýnýz aralardaki bosluklara varana dahi cok önemli benim su an gördüðüm kadarýyla hata andlinux programýnýn kendi özelliklerini calýstýrmamasýndan kaynaklanýyor..

Vista mý kullanýyorsunuz belki bi etkisi olabilir?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emmi usta ben dvbdream i programný kullanýyorum not tan anladýðým kadarý ile çalýþmýyor peki diðer programlarýndan birini kursam olurmu saygýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ievsan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    emmi usta ben dvbdream i programný kullanýyorum not tan anladýðým kadarý ile çalýþmýyor peki diðer programlarýndan birini kursam olurmu saygýlar
    Bende DvbDream kullanýyorum sorun yok mutlaka bir yerde hata yapýyosunuzdur.Tekrar kontrol edin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar merhabalar.
    program hangi iþletim sisteminde calýþýyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý HCakir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

NOT : Dream'i olan arkadaslar kendinize macera aramayýnýz..
    iyi macera yaþadýk kurarken.daha doðrusu kuramazken

Sayfa 4/14 ÝlkÝlk 12345678910111213 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri