Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 5/14 ÝlkÝlk 1234567891011121314 SonSon
137 sonuçtan 41 ile 50 arasý

Konu: SS2'de CCcam Ýle Paylaþým Ýzlemek Resimli Anlatým (Andlinux)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý HCakir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Selam

Arkadaþlar bugün fenerli üstadýn pc ile baya uðraþtým daha doðrusu uðraþtýk.. Komutlarý yazmakla ugrasmakla gecti vaktimiz yanlýs yaptýgýn zaman dönüsün olmuyor..buradan ugrasacak arkadaslara sesleniyorum hata yaptýklarý zaman programý kaldýrýp tekrar kursunlar ve C:CCcam klasörüne attýklarý bin ve etc dosyalarýný programý sildikten sonra silmelerini tavsiye ediyorum..

Ve bir baska önemli nokta program kendine özgü bir að baðlantýsý kuruyor öncelikle onun aktif olarak calýsmasý lazým yoksa konsolo yazdýgýnýz komutlar nafile oluyor..

Ugrasan , ve ben gibi bilgiye , programa ,yeni seyleri denemeye meraklý olan arkadaslara kolay gelsin..

NOT : Dream'i olan arkadaslar kendinize macera aramayýnýz..
    neden macera aramayalým zamanýnda gbox ile ýzlerken ss2 ilede uðraþýoduk ccam lada uðraþýrýz asýl bu iþin erbabý safran ama oda ortalarda yok nasýl olsa yakalarým ben onu.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Volkan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    neden macera aramayalým zamanýnda gbox ile ýzlerken ss2 ilede uðraþýoduk ccam lada uðraþýrýz asýl bu iþin erbabý safran ama oda ortalarda yok nasýl olsa yakalarým ben onu.
    çok uðraþtýk be volkan illaki bir yerinde hata veriyor.mesela
    gaçen gün çakýrla dükkanda baya uðraþtýk her þey ok halletik
    bu seferde server bilgilerini yazacaðýmýz yerde takýlý kaldýk.
    girdik bir þekilde onuda ama sonuç hüsran olmadý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý f47xfenerli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    çok uðraþtýk be volkan illaki bir yerinde hata veriyor.mesela
    gaçen gün çakýrla dükkanda baya uðraþtýk her þey ok halletik
    bu seferde server bilgilerini yazacaðýmýz yerde takýlý kaldýk.
    girdik bir þekilde onuda ama sonuç hüsran olmadý

sorun olmaz usta ben dream i çözmek için gecelerý uyumadým ss2 de bunuda çözerým ama bu kartlarýn keþke lap topa takýlaný olsa. masa ustu pc dðer odada kasa kucaklamaya pek þu aralar nýyetým yok.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Volkan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sorun olmaz usta ben dream i çözmek için gecelerý uyumadým ss2 de bunuda çözerým ama bu kartlarýn keþke lap topa takýlaný olsa. masa ustu pc dðer odada kasa kucaklamaya pek þu aralar nýyetým yok.
    notbook gönderelim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

fenerli merhaba bende izmirliyim ve andlinüx çok kurdum ve þu an sorunsuz izliyorum ccam i boþ vaktim de çok dilersen irtibat kuralým ben sana kurarým bu arada galiba ortak arkadaþýmýz var gibi geliyor bana secsat la tanýþýrým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ustalar programý kurdum fakat þu uyarý var filter is gone bye bye

Kullanýcý Bilgi Menüsü

çok teþekkürler emeklerinize saðlýk ancak bir þey sormak istiyorum skystar-hd-2 de de
    oluyormu cevaplarýnýz için tekrar teþekkür ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý harkan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    fenerli merhaba bende izmirliyim ve andlinüx çok kurdum ve þu an sorunsuz izliyorum ccam i boþ vaktim de çok dilersen irtibat kuralým ben sana kurarým bu arada galiba ortak arkadaþýmýz var gibi geliyor bana secsat la tanýþýrým
    þenol danmý öðrendin andlinüx kurulumunu ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý f47xfenerli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    þenol danmý öðrendin andlinüx kurulumunu ?
    yok ben kendim kurdum ama muhabbetini yaptýk secsatla ara sýra uðrarým yanýna

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu ne iþe yarýyo anlamadým

Sayfa 5/14 ÝlkÝlk 1234567891011121314 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri