Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 7/14 ÝlkÝlk 1234567891011121314 SonSon
137 sonuçtan 61 ile 70 arasý

Konu: SS2'de CCcam Ýle Paylaþým Ýzlemek Resimli Anlatým (Andlinux)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Özgür Erge Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ccamda serverlar çalýþýyomu..
    benim kendi serverim var arkadaþým skystar 2 kartým var baþka bir forumda bu konuda iþlenmiþ çalýþýyor evet arkadaþým cccam server sorun yok

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Özgür Erge Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ccamda serverlar çalýþýyomu..
    Çalýþýyor özgür ben kullanýyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bendede çalýþýyo abide onda çalýþýyomu bi ögrenmek istedim..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bendede çalýþýyo abide onda çalýþýyomu bi ögrenmek istedim..
    ÖZGÜR arkadaþým ben kurmaya çalýþýyorum ancak biryerlerde hata yapýyorum her halde senden yardýmlarýný bekliyorum pc me uzaktan yardýmla girip baka bilirsen çok sevinirim tike arkadaþým senden de yardýmlarýný bekliyorum çok sevinirim açýklamlar nasýl yapýldýsya uyguluyorum ancak bir türlü olmuyor bin ve etc dosyalarý bende koyboluyor nedense
    msn adresim Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sorun düzeldi sky star 2 tv kartýnda ok CCcam c line serverim baþka bir programla açtým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

beyler selam bende söylenenleri yaptým fakat pluginlerde görünmüyor ve cccam cfg dosyasý açýlmýyor.baþka program demiþsiniz biraz açarsanýz belki bizede yardýmý olur..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý HCakir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Selam

Arkadaþlar bugün fenerli üstadýn pc ile baya uðraþtým daha doðrusu uðraþtýk.. Komutlarý yazmakla ugrasmakla gecti vaktimiz yanlýs yaptýgýn zaman dönüsün olmuyor..buradan ugrasacak arkadaslara sesleniyorum hata yaptýklarý zaman programý kaldýrýp tekrar kursunlar ve C:CCcam klasörüne attýklarý bin ve etc dosyalarýný programý sildikten sonra silmelerini tavsiye ediyorum..

Ve bir baska önemli nokta program kendine özgü bir að baðlantýsý kuruyor öncelikle onun aktif olarak calýsmasý lazým yoksa konsolo yazdýgýnýz komutlar nafile oluyor..

Ugrasan , ve ben gibi bilgiye , programa ,yeni seyleri denemeye meraklý olan arkadaslara kolay gelsin..

NOT : Dream'i olan arkadaslar kendinize macera aramayýnýz..
    haklýsýn fakat bu baðlantý aktif duruma gelmiyor.ayrýca bende izmirdeyim görüþsekmi ne yapsak k.s.k

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar bu proðram windostamý yapýlýyor yani iþlitim sistemi windos mu olacak yoksa linux kurmak geriyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dowsta arkadaþým yapabilirsin ben yaptým çalýþtý..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý voltran_9 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar bu proðram windostamý yapýlýyor yani iþlitim sistemi windos mu olacak yoksa linux kurmak geriyor
    Windows üzerinde kuruluyor.

Sayfa 7/14 ÝlkÝlk 1234567891011121314 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri