Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: ilk defa ***if aldım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart ilk defa ***if aldım

arkadaşlar dreambox'ımı alalı neredeyse 3 ay oldu ilk defa dün akşam izlerken ***if aldım donma yok?bekleme yok?hotbird,astra .premier vs,vs donma açmama problemi yok nası oldu bende anlamadım acaba 2.0.9 kullanıyordum 2.0.11 yaptım bununla bir alakası olabilirmi???:49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım ilk önce şunu belişrteyım ccam 2.0.9 da guncel prıo dosyası olması gerekır yoksa ccam 2.0.9 da kanlları izlerken kesılmeler çok olur ama ccam 2.0.11 de prıo dosyası olmadan kanllar çok rahat açılmakta . ben bunu şahsen prıo dosyasını silerek test ettım ve eskısınden daha ıyı oldu. ama bir de şu var sana paylaşım veren server dede değişklik yapılmış olabilir adsl de bir hızlanma olmuş olabilir bu takılmam olmamamalrı sadece ccam 2.0.11 bağlamamak gerekır. yarın yıne başlayabilir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

volkan kardeşim sana birşey sormak istiyorum arkadaşımın aynı benim gibi 500s cihazı var ama hiçbirşey yüklü değil benim cihazdan arkadaşımın cihazına yükleme yapsam bir faydası olurmu????

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hilmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    volkan kardeşim sana birşey sormak istiyorum arkadaşımın aynı benim gibi 500s cihazı var ama hiçbirşey yüklü değil benim cihazdan arkadaşımın cihazına yükleme yapsam bir faydası olurmu????

arkadaşım şimdi şöle bişi yapabilirsiın senın cihazından bir yedek alıp arkadaşının cihazına atabilirsın ama ccam.cfg dosyanı yedek almadan önce cihazdan başka bir yere kopyala yanı yedekte olmasın sonra problenm yaşarsın sonra arkadaşının cihazına yuklersın ve ona ait server varsa ccam .cffg dosyasını ayarlarsın.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

donmalar net ile alakalı şu an burda net sağlık lı değil bende tam olarak izleyemiyorum devamlı donuyor
    :clap2:::present::puah:
    http://img117.imageshack.us/img117/731/cfv48319gq6.png
    türksün her zaman türklüğünü göster

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler volkan kardeşim ilgin için yani cihazdan cihaza rs232 kablosuyla bu iş olmaz diyorsun??

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hilmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    teşekkürler volkan kardeşim ilgin için yani cihazdan cihaza rs232 kablosuyla bu iş olmaz diyorsun??
    ben denemedım ve bılmıyorum yanlış bilgi vermıyeyım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

anlaşııdı üstadım teşekkürler..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri