Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: SEOUL Uydu Kullanýcýlarýna Müjde...!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Warn SEOUL Uydu Kullanýcýlarýna Müjde...!

Seoul Uydu Alýcýlarýnda Yeni Yazýlýmlar Gelecek Bu Yazýlýmlarda Peki NE VAR?
    Diyorsanýz..?

Yeni Yazýlýmlarda RS232 Üzerinden Kart Paylaþýmý Yapýlabilecek..!

Çok Yakýnda Yazýlýmlar Gelecektir

kaynak:merihvideo.com.tr

:45:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hayýrlý olsun yazýlýmlar bir gelsinde bakalým verdiðin bilgi için teþekkür ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

seoul uydu paylaþýmý yapmayacaðýný söylüyordu ama haber doðruysa ilginç...!!!!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

inþallah bi el atarlar yýl baþýndanbu yana bi hareketlilik yazýlýmlarda yok devamlý yazýþma yaptým þifreli yayýnlarý izleme konusunda hiç yardýmcý olmuyorlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

onlar bazen öyle yaparlar ben onlara birzamanlar fýrca attým þimdi bana yardýmcý oluyorlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Catapult® Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    onlar bazen öyle yaparlar ben onlara birzamanlar fýrca attým þimdi bana yardýmcý oluyorlar
    dostum sen nasý attýn fýrcayý söyle bende atayým. bende baya bi uðraþtým etkili olmadý hiç. bi taktiði varsa boþ býrakmayalým hep beraber yüklenelim bazen oluyo elle dahi giremiyom k eyi jsc falan baþka cihaz kurdum en sonunda sök tak baya zor oluyor..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Catapult® Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Seoul Uydu Alýcýlarýnda Yeni Yazýlýmlar Gelecek Bu Yazýlýmlarda Peki NE VAR?
    Diyorsanýz..?

Yeni Yazýlýmlarda RS232 Üzerinden Kart Paylaþýmý Yapýlabilecek..!

Çok Yakýnda Yazýlýmlar Gelecektir

kaynak:merihvideo.com.tr

:45:
    merihvideo.com.tr nin altýný üstüne getirdim, böyle bir habere veya yazýya rastlamadým.Linkini veya site içerisindeki yerini de yazarmýsýn?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bende böle býr acýklama göremedým baþka yerlerede baktým yok.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

böyle bir yazýyý bende bulamadým sitesinde

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Smileys Allgemein 087

Alýntý zfr_pal Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    dostum sen nasý attýn fýrcayý söyle bende atayým. bende baya bi uðraþtým etkili olmadý hiç. bi taktiði varsa boþ býrakmayalým hep beraber yüklenelim bazen oluyo elle dahi giremiyom k eyi jsc falan baþka cihaz kurdum en sonunda sök tak baya zor oluyor..

telefon ile merihvideoyu ara teknik servise baðlansýnlar ordan sonra gerisi sana kalýyor

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri