Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/6 ÝlkÝlk 123456 SonSon
58 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Ýst.Büyükþehir Bld. - Fenerbahçe 19:00 Maç ile Ýlgili Yorumlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hasagiç belli deðil

Son haftalarda aldýðý kötü sonuçlarla 13. sýraya kadar gerileyen Belediye'de sakatlýðý nedeniyle Eskiþehirspor maçýnda forma giyemeyen kaleci Hasagiç'in durumu maç saatinde belli olacak. Hasagiç'in yetiþmesi için yoðun çaba harcanýrken, kýrmýzý kart cezalýsý Ekrem ile sarý kart cezalýlarý Cesario ve Okan ise bugün maçta forma giyemeyecek.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Lugano'dan kelepçe

Savunmanýn formda ismi Lugano, bugün Belediyespor'un süratli forveti Ýbrahim Akýn'ý kontrol edecek. Uruguaylý yýldýz, ligde iki maç berabere kalarak kredilerini tükettiklerini belirterek, "Kazanmaktan baþka yolumuz yok" dedi. Lugano, yeni sözleþme için görüþmelerin olumlu seyrettiðini de ifade etti.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bize ters geliyorlar

Edu'nun sakatlýðý nedeniyle ilk onbire yerleþen Önder Turacý, Belediyespor'un özellikle kontratakta etkili bir ekip olduðunu belirterek, "Bize sürekli ters geliyorlar. Büyük takýmlara karþý da genelde farklý oynuyorlar. Çok dikkatli olmalýyýz" dedi. Lugano ile savunmanýn kilit ismi olacak tecrübeli oyuncu, defansta hata yapmamalarý durumunda üç puaný alacaklarýna inandýðýný söyledi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Emreciksin'in gözü Luis'te

F.Bahçe'nin yeni transferi Gökhan Emreciksin, ilk onbirde oynamak için sabýrsýzlanýyor. Luis Aragones'in sonradan oyuna alarak takýma ýsýndýrdýðý genç yýldýz, "Ýdmanlarda tüm gücümle çalýþýyorum. Gerisi hocamýn bileceði iþ. Elbette sýra bana da gelecek" dedi. Gökhan, kupada yarý finale kaldýklarýný, ligde de kýsa sürede zirveyi ele geçireceklerini belirtti.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Uður nöbeti devralýyor

Bursaspor maçýnda formasýný Vederson'a kaptýran Uður Boral bir maçlýk ayrýlýktan sonra 11'e dönüyor. Verilen þanslarý çok iyi deðerlendiremeyen ve sýk sýk oyundan alýnan Uður, "Belediye maçýnda bir seri yakalayacaðýz" diye iddialý konuþuyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

her iki takýmada baþarýlar.
    Fenerbahcenin 0-1 gibi bir skorla alacaðýný düþünüyorum..
    Konu sarýkanarya_41 tarafýndan (08-02-2009 Saat 16:04 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: baþatrýlar.)yerine basarýlar olarak duzeltýlmýþtýr.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

fenerbahçeme baþarýlar diliyorum mutlaka kazanmamýz lazým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yabancý kanllarda veren varmý acaba bu macý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sarýkanarya_41 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Semih yine yedek

Alex'in, "Semih ile yan yana oynadýðýmdan verimim de artýyor" sözüne raðmen Aragones bildiðini okuyor. Geçen yýlýl gol kralý Semih kulübede oturmanýn kendisini üzdüðünü ancak isyan etmesinin söz konusu bile olmadýðýný söyledi. Ýstanbul BÞB maçýnda da yedek kalmasý beklenen Semih, "Bu kararlarý tartýþacak kiþi ben deðilim" diye konuþtu.

guiza ispanya nýn semih türkiye nin gol kralý(geçen seneki) hangisi daha baþarýlý ve performansý yüksek??? bence semih.guiza nýn aklý hala baþka yerlerde sanýrým verimsiz guiza.aragones sýrf memleketlim diye koruyor diye düþünüyorum...
    semihin hakký yeniyor bence.yedek oturacak bir oyuncu deðil semih.....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ýlk Onbirimiz...

Turkcell Süper Ligi 19.hafta mücadelesinde Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor`la Atatürk Olimpiyat Stadý`nda karþýlaþacak olan takýmýmýz, bu maça Volkan Demirel. Gökhan Gönül, Önder Turacý, Diego Lugano, Roberto Carlos, Deivid de Souza, Emre Belözoðlu, Deniz Barýþ, Gökçek Vederson, Alex de Souza ve Daniel Güiza ilk onbiriyle çýkacak. Karþýlaþma baþlama saatinden itibaren Antu Radyo servisimizden "canlý" yayýnlanacak.

Sayfa 2/6 ÝlkÝlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri