Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 6/6 ÝlkÝlk 123456
58 sonuçtan 51 ile 58 arasý

Konu: Ýst.Büyükþehir Bld. - Fenerbahçe 19:00 Maç ile Ýlgili Yorumlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Fenerbahçe'nin bu gidiþatý cok kötü çözüm teknik heyet ve bir kaç oyuncunun gönderilmesiyle cözülebilirdi.....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Neyse bu hafta üç büyüklere kabus çöktü... ne vardý 90+1 de gol yiyecek iþte oluyor kazara adam ölüyo...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ýstanbul B.Þehir Bld. 2 - 0 Fenerbahçe

Turkcell Süper Ligi 19 hafta mücadelesinde Fenerbahçemiz, Büyükþehir Belediyespor`a 2-0 maðlup oldu. 43.dakikada 10 kiþi kalan rakibi karþýsýnda hiçbir varlýk gösteremeyen takýmýmýz, performansýyla hayal kýrýklýðý yarattý. Özellikle oyuncu tercihlerinde ve deðiþikliklerinde büyük bir fiyaskoya imza atan Teknik Direktörümüz Luis Aragones, adeta maðlubiyetin mimarý oldu! Hakem(!) Cüneyt Çakýr`ýn da sahne aldýðý karþýlaþmada, takýmýmýz adýna olabilecek her türlü olumsuzluk yaþandý. B.Belediyespor`un attýðý her iki golde ofsayta devam kararý veren Çakýr ve yardýmcýlarý, ilk golden sonra zamana karþý oynayan B.Belediyespor`lu oyunculara müsamaha gösterdi. Gökhan Gönül`le geliþen ataðýmýzda yardýmcý hakemin yanlýþ kararýyla oyunun kontrolünü iyice kaybeden Çakýr, bitiþ düdüðüne kadar saçma sapan birçok karara imza attý.

Takýmýmýz, tutuk baþladýðý ilkyarýyý Atatürk Olimpiyat stadý`nda rüzgara karþý oynadý. 5.dakikada Ýskender`in bariz ofsaytta olmasýna raðmen devam eden oyunda bu oyuncunun golüyle ev sahibi ekip 1-0 öne geçti. Golden sonra orta alanda karþýlýklý top kayýplarýyla geçen mücadelede takýmýmýz, ilk yarým saatte rakip kalede pozisyon dahi bulamadý. 32.dakikada Gökhan Gönül`le geliþen ataðýmýzda yan hakemin aleyhimize verdiði faul kararýndan sonra hareketlenen mücadelede, ilk pozisyonumuzuda bu dakikadan sonra bulduk. Bir þutumuzun direkten döndüðü ilkyarýda sadece üç net gol pozisyonuna girebildik. 43.dakikada Belediyespor`da Mahmut, ikinci sarý kartýný gördü ve oyundan ihraç edildi. Hakemin bu eyyam dolu kararýndan sonra ilkyarý sona erdi.

Ýkinci yarýya Uður Boral-Vederson deðiþikliðiyle baþlayan takýmýmýz, rüzgârýda arkasýna almasýna raðmen oyunu rakip yarýalana yýkmakta zorlandý. 58.dakikada Alex-Kazým ve Güiza-Semih deðiþikliðine giden Aragones, oyuncu tercihleriyle geceye damgasýný vurdu. Deðiþikliklerin ardýndan kendi sahasýna çekilen B.Belediyespor karþýsýnda karambolden yaþanan birkaç pozisyon dýþýnda etkili olamadýk. 80.dakikada yine geliþen rakip takýmýn ataðýnda ofsayta devam kararý veren hakemler, ev sahibi ekibin ikinci golünde pay sahibi oldu. Ýbrahim Akýn`ýn cezaalaný sað çaprazýndan þutu direkten döndü. Dönen topu tamamlayan Tjikuzu takýmýný 2-0 öne geçirdi. Bu golden sonra gerginleþen maçýn uzatma dakikalarýnda ise Tjikuzu ve Gökhan Gönül kýrmýzý kartla oyundan ihraç edilirken, gecenin kahramanlarýndan Cüneyt Çakýr karþýlaþmanýn bitiþ düdüðüyle sona erdi.

Teknik Direktörümüzün yanlýþ tercihleri, oyuncularýmýzýn sahada vurdum duymaz halleri ve maça kurulmuþ oyuncak misali çýkan Hakem dörtlüsünün yer aldýðý futbol akþamýnda Fenerbahçemizin kazanmasý zaten mucize olurdu. Ki böyle bir mucize olmadý...! Bu sonuçla þampiyonluk yarýþýnda büyük yara alan takýmýmýzý ilerleyen haftalarda daha zorlu maçlar bekliyor. Yaþanan kaybýn son olmasýný ve takýmýmýzýn zirve yarýþýný sonuna kadar sürdürmesini temenni ediyoruz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Aragones "Rakibimize saygý duyuyorum..!"

Büyükþehir Belediyespor karþýlaþmasýnýn ardýndan yayýncý kuruluþ mikrofonlarýna konuþan Teknik Direktörümüz Aragones, talihsiz iki gol yediðimizi pozisyon bulmamýza raðmen bunlarý deðerlendiremediðimizi bu yüzden rakibimize, diðer takýmlara olduðu gibi saygý duyduðunu söyledi. Daha önceki maçlar üzerine konuþmak istemediðini ve sadece bu maçý yorumlamak istediðini belirten Aragones`in açýklamalarý þöyle: "Uyumdan kaynaklanan, dengesiz yakalandýðýmýz bir anda golü yedik. Onlar maç boyunca 2 kez ciddi olarak geldi ve bunlar da gol oldu. Biz ise 4-5 kez gittik atamadýk. Ama ben rakibe, her takýma olduðu gibi ciddi þekilde saygý duyuyorum. Futbol bu... Gidiyoruz, daha fazla pozisyon buluyoruz fakat gol atamýyoruz. Onlar geldiler, daha az pozisyon buldular ve attýlar. Futbol bu…"

Takýmýn içinde bulunduðu durumu da deðerlendiren Aragones, "Bu ne antrenörün, ne de futbolcularýn tek baþýna halledebileceði bir konu deðil. Hepimiz, antrenör ve futbolcular birlik olup bu zor durumdan çýkmalýyýz. Burada görev herkese düþüyor" diye konuþtu.

Ýkinci golden sonra Alex ve Güiza`nýn yedek kulübesinden soyunma odasýna yönlenmesi konusu sorulduðunda ise Aragones, "Ben maçýn sýcaklýðýndan bunu fark edemedim. O sýrada maça nasýl tutunabiliriz onu düþünüyordum. Kim gitti ? Kim çýktý? Pek fazla ilgilenemedim" diye cevap verdi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

antu.com sýtesýnýn gýrýsýne bý bakýn macýn yýldýzý kýmmýs

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý pencere77 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    adamlar 10 kiþiyle 2. goluüde attý.
    sadece tebrik etmek düþer bize.....
    aynen öyle söylenecek baþka bi söz olamaz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu hafta üç büyüklere kabus oldu sivas ve trabzon zirvede bayram yapýyorlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

þampiyon yine FB -GS -BJKden biri olacak. sivasta trabzonda hikaye bunu bilin.
    fbde de iþler iyi gitmiyot Gsdede Bjkdede. sadece fisktür olarak bu durumda 3 takýmda. bjk hadi bu sene kötüler. ama fb ve gs her an çýkacak güce sahipler.

sezon bitsin yine bu dediðimin arkasýndayým... þampiyon ya FB ya GS...

Sayfa 6/6 ÝlkÝlk 123456

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri