Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/12 ÝlkÝlk 1234567891011 ... SonSon
111 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: FLAÞ sökmeden yazmak için Jtag devre þemasý anlatýmý ve programý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yusufcuk usta teþekkür ederim çok zahmet etmiþsin.. Ben gm 30300 FTA cihazým için
    29LV160 no'lu entegre mi temin etmeliyim. veya tarif edilen entegresiz devreyi oluþtursam jtagla program atabilirmiyim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yusufcuk kardeþ verdiðin linkten jtag yükleme leodrini indiremedim. o verdiðin adres dosya paylaþým sitesi herhalde ilk defa görüyorum. Yükleme leoderini "hasanulusoy57@hotmail.com" veya Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. mail adreslerine gönderebilirmisin?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hasan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    yusufcuk usta teþekkür ederim çok zahmet etmiþsin.. Ben gm 30300 FTA cihazým için
    29LV160 no'lu entegre mi temin etmeliyim. veya tarif edilen entegresiz devreyi oluþtursam jtagla program atabilirmiyim.
    bak arkadaþým halen sana yazýp duruyoruz ama sen yukarýdaký jtak devresýndeký entegreyý temýn edecen jtak devresýný yaný senýn anlaycaðýn dilde jtak makýnesýný yapmadan nasýl flaþý programlýyacan. senýn dedýðýn entegre flaþ zaten sen 74hc244 entegresýný alacan.

entegresýz devrede þöle bir sorun oluyor flaþý sýlýyorsun ama yazmaya gelýnce tam olarak randýmanlý çalýþmýo ben sansuý de sildým býrdaha yazamadým sonra entegrelý devre ile yazdým

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hasan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    yusufcuk kardeþ verdiðin linkten jtag yükleme leodrini indiremedim. o verdiðin adres dosya paylaþým sitesi herhalde ilk defa görüyorum. Yükleme leoderini "hasanulusoy57@hotmail.com" veya Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. mail adreslerine gönderebilirmisin?
    yukarýda yargýç arkadaþým verdiðim programlarý eklemiþ zaten
    siz bu iþi yapamassýnýz çünki yeterli bilginiz yok bu konuda
    bu konuda yazdýðýnýz msj lar tarafýmdan cevaplanmayacaktýr
    bu konuda buraya msj yazmayýnýz
    burada kiþiye özel hizmet vermemiz mümkün deðil

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yusuf kardeþ öyle bir yazmýþsýnki sen jetag cihazý dediðin gibi yüklerse ozaman milet neden gidip programlama cihazý alýyorki öyle
    abartýlacak kadar flaþlarý yüklemiyor devredeki dirençlere gelirsede
    direnç kulanýlmasa olur buda direnç sýkýntýsý yaþayanlara duyrulur

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ya kusura bakmayýn þok kafa þiþirdiðimin farkýndayým. Olayý anladýmda Pc ile cihaza taktýðýmýz devreyle irtibatý RS232 kablosundan baþka neyle saðlayacaðýz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cetindeniz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Yusuf kardeþ öyle bir yazmýþsýnki sen jetag cihazý dediðin gibi yüklerse ozaman milet neden gidip programlama cihazý alýyorki öyle
    abartýlacak kadar flaþlarý yüklemiyor devredeki dirençlere gelirsede
    direnç kulanýlmasa olur buda direnç sýkýntýsý yaþayanlara duyrulur
    deðerli kardeþim forumda böyle bir anlatým olmadýðýndan böyle bir anlatým yapmayý uygun buldum ben jtag ve programlama cihazý tartýþmasý yapmýyorum
    iyi bir programlama cihazýnýn fiyatý malum zaten

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yusufcuk kardeþ kabloyu yaptým. programý çihaza yüklerken arada entegreli devreyi kullanmaya gerek varmý. yoksa bu kablo ile çihazýn ilgili yerine direk leyimleyerek yapsam olurmu.saygýlar(bilgisi olan baþka arkadaþlarýnda cevaplarýný bekliyorum)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý 052morþimþek Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    yusufcuk kardeþ kabloyu yaptým. programý çihaza yüklerken arada entegreli devreyi kullanmaya gerek varmý. yoksa bu kablo ile çihazýn ilgili yerine direk leyimleyerek yapsam olurmu.saygýlar(bilgisi olan baþka arkadaþlarýnda cevaplarýný bekliyorum)
    arkadaþým dirençli devre ilede oluyor ama flaþý sildikten sonra bir ihtimal flaþý yazmazsa bu kötu olur. denemen lazým eðer herþey yolunda giderse problem olmaz.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý 052morþimþek Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    valla size tavsiyem hiç denemeyin yazamasýnýz o flashý intel türünden flash ama ben illaki uðraþýcam derseniz unlock programýný vereyim onunla sektörleri açmayý deneyin yoksa mümkün deðil yazabilmen flashý

Sayfa 2/12 ÝlkÝlk 1234567891011 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri