Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/12 ÝlkÝlk 123456789101112 SonSon
111 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: FLAÞ sökmeden yazmak için Jtag devre þemasý anlatýmý ve programý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben bu dirençli devreyi yaptým iki adet vestel vardý elimde flaþý göcmüþ çok güzel çalýþtý tavsiye ederim ayrýca entegreli devreyi yaptým bir sefer kullanýmda bozuldu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar 10 ðündür internette girmediðim yer kalmadý.sorun þu jatag programý. birtürlü baþaramadým. kabloyu yaptým balantýlar tamam. çihazýn uclarýnýnda balantýsýný yapýyorum,ama birtürlü çihazý tanýtamadým. evdeki saglam çihazada(sunny-7010fta) denedim yok. hatta çihazlarýn iþlemçisinin ayaklarýna direk baladým-109,110,111,112,113.nolu ayaklarýna yok. birtürlü çihazýn bilgileri gelmedi programa.birtek jtagup programýný çalýþtýrýnca(start)dediðimzaman çihazýn iþlemcisini yazýyor.sizce nerde hata yapýyorum,çihazlarýn bazý yerleri kýsa devremi yapýlmalý. yoksa ben kabloyu direk çihaza takýyorum. devresini yapmammý lazým . size zahmet bana bu sorunumla ilgilenirsen sevinirim saygýlar..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kardeþ jtag bölümünde dirençli devre þemasý var sana 5 adet 100om direnc birde lpt kablosu iþini görür suny de denedim çalýþýyor kolay gelsin:45:
    Konu ysagdic tarafýndan (24-02-2009 Saat 21:50 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý 052morþimþek Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar 10 ðündür internette girmediðim yer kalmadý.sorun þu jatag programý. birtürlü baþaramadým. kabloyu yaptým balantýlar tamam. çihazýn uclarýnýnda balantýsýný yapýyorum,ama birtürlü çihazý tanýtamadým. evdeki saglam çihazada(sunny-7010fta) denedim yok. hatta çihazlarýn iþlemçisinin ayaklarýna direk baladým-109,110,111,112,113.nolu ayaklarýna yok. birtürlü çihazýn bilgileri gelmedi programa.birtek jtagup programýný çalýþtýrýnca(start)dediðimzaman çihazýn iþlemcisini yazýyor.sizce nerde hata yapýyorum,çihazlarýn bazý yerleri kýsa devremi yapýlmalý. yoksa ben kabloyu direk çihaza takýyorum. devresini yapmammý lazým . size zahmet bana bu sorunumla ilgilenirsen sevinirim saygýlar..
    arkadaþým 1. sayfada msj ýmda açýkladým orada baðlantý þemasý var orayý incele
    bi eminim yaparsýn çok kolay))))

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kusura bakmayýn arkadaþlar sorun kablo veya programda deðilmiþ.. benim dell dizüstü bilgisayarýmda sorun.masa üstü bilgisayarda denedim ok. bilgisayara ne yapabilirim wall ve ***s programýný açýnca.þöyle hata veriyor....Could not ocguireI/O. Windows NT/2K users must have adminis trative rights....yazýyor. programýn uyumluluk modunu windows98 milenyum yapýnca hata vermiyor ama program çihazýn özelliklerini ðörmüyor. cevabýnýzý bekliyorum saygýlar..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

laptop kullanmadýðým için bu konuda bilgim yok malesef laptopla denemedim hiç
    masaüstü pc de yükledi iseniz demekki program ve devrede bi sorun yok

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yusuf usta ben 3 senedir jtag kullanýyorum çoðu cihazýn flashýný programlýyorum...fakat siz jtag ile programlanabilen flashlar diye yazdýðýnýz mesajýnýzda intel flashlarýda yazmýþsýnýz...benim bildiðim intel flashlar sectör korumalý ve jtag v3 ile yazýlabilir...

örnek olarak soruyorum... next 8000 cý cihazda TE28F160_C3TD70 flash var... bunu jtag ile nasýl yazdýðýnýzý öðrenebilirmiyim...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sansar50 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    yusuf usta ben 3 senedir jtag kullanýyorum çoðu cihazýn flashýný programlýyorum...fakat siz jtag ile programlanabilen flashlar diye yazdýðýnýz mesajýnýzda intel flashlarýda yazmýþsýnýz...benim bildiðim intel flashlar sectör korumalý ve jtag v3 ile yazýlabilir...

örnek olarak soruyorum... next 8000 cý cihazda TE28F160_C3TD70 flash var... bunu jtag ile nasýl yazdýðýnýzý öðrenebilirmiyim...
    konuya bakarsa inþallah öðrenebilirsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slmlar bende next ye- 2000 cý plus var .
    8888 arýzada flash güm.
    içinde 10 haneli soket yeri (PÝN) var bu 20 li soket yeri (PÝN) iþe yararmý birde jtagla olurmu. next 10 pin olduguna göre baglanýþ ve þase degiþirmi saygýlar...bu iþ.
    Konu sercol tarafýndan (20-06-2009 Saat 02:19 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: flass

Kullanýcý Bilgi Menüsü

usb ve com1 adaptor al ve oyledene

Sayfa 3/12 ÝlkÝlk 123456789101112 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri