Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
25 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Elektrik Tasarruf Cihazı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kardeş msn ekle tam olarak sana izah edeyim senin için uygun olursa Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı parlatır Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Günümüz Türkiye'sinde gün geçmiyor ki Elektriğe Zam yapılmasın.
    Hal böyleyken tüketiciler artık kendileri; ben nasıl tasarruf ederim ki Elektrik Faturası az gelsin, düşüncesine girmişlerdir.
    İşte biz, bu noktada çok muhteşem bir ürünü tüketicilerin kullanımına sunmuş bulunmaktayız.
    Bu cihaz Elektrik Faturanızda % 20 ila % 40 arasında tasarruf yapmakla birlikte, voltaj dalgalanmalarını da dengelemekte, sonuç aldıktan sonra bu tasarrufu etrafınızdaki Elektrik Faturası Madurlarına önererek de bir gelir kapısı haline degetirebilirsiniz.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

cihazın resmi
    biz başka ülkedemi yaşıyoruz bu ülkede elektriğe 5 yıl zam yapılmadı bir şeyin reklamını yaparken başkalarını karalama daha dikkatli yaz..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı marki1 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    biz başka ülkedemi yaşıyoruz bu ülkede elektriğe 5 yıl zam yapılmadı bir şeyin reklamını yaparken başkalarını karalama daha dikkatli yaz..
    kardeş bence sen geçen sene kaç sefer zam yapıldığının farkında değilsin herhalde, önce araştır sonra yaz olmazmı...
    artı ben karalama yapmıyorum, ki ben anlamadım senin üyelik falan mı var ki karalama yapıldığını çıkartıyorsun, iktidarda kim olursa olsun zam varsa söylerim, zam yapılmıyorsa söyle, herşey güllük gülistanlık değilmi herkesin ***fi yerinde herhalde...
    Konu parlatır tarafından (16-02-2009 Saat 15:23 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kardeş benim evde elektirik voltajları çok düşüyor buna çözüm olurmu bu cihaz nasıl alabiliriz ve montajı nasıl oluyo benim ev apartman olduğu için bütün saatler aşağıda kapı girişinde bilgi verirsen teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şu anda iş yerinde olduğum için net sınırlı msn yok senin resim için verdiğin adrese giremiyorum birde evde net için güç kaynağı kullanıyorum cihazı alırsam buna gerek kalmaz herhalde voltajlat epey düşüyo çünkü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kardeş montajı, evdeki sigorta kutusuna bağlanır ( aşağıda saatten gelen elektrik kablosunun evin içindeki sigorta kutusuna giren ucu ile aynı yere takılır ). cihazı alman için msn den Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. görüşebiliriz ( evin 30 günlük elektrik sarfiyatına göre cihaz verilmektedir ).

gelelim asıl meseleye, evet bu cihaz voltajı dengeler ama senin tesisatta ne kadarlık bir düşüş ver onu tam olarak belirlemek lazım, onu bilebilmen işin cihazı alman ve işinin ehli olan bir elektrikçi getirip test yaptırman lazım ( cihaz kapalı iken kaç volt çekiyor, cihaz açıken kaç volt çekiyor ) cihaz işini görürse bi sorun yok, ama işini görmesse iade yapabilirsin. saygılar...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

1.mesaja cihazın resim eklendi..

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı f.pala Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kardeş benim evde elektirik voltajları çok düşüyor buna çözüm olurmu bu cihaz nasıl alabiliriz ve montajı nasıl oluyo benim ev apartman olduğu için bütün saatler aşağıda kapı girişinde bilgi verirsen teşekkürler
    arkadaşım voltaj düşümü varsa eve gelen kablo kesitini yükselt.Çünkü kablo inc olursa voltaj düşümü vardır. bu bir reddede su borusunu düşün ince borudan az su akar kesiti büyük borudan çok su akar. şayet diyer komşularınada düşük geliryorsa tedaş uyar onlar düzeltir.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı parlatır Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Günümüz Türkiye'sinde gün geçmiyor ki Elektriğe Zam yapılmasın.
    Hal böyleyken tüketiciler artık kendileri; ben nasıl tasarruf ederim ki Elektrik Faturası az gelsin, düşüncesine girmişlerdir.
    İşte biz, bu noktada çok muhteşem bir ürünü tüketicilerin kullanımına sunmuş bulunmaktayız.
    Bu cihaz Elektrik Faturanızda % 20 ila % 40 arasında tasarruf yapmakla birlikte, voltaj dalgalanmalarını da dengelemekte, sonuç aldıktan sonra bu tasarrufu etrafınızdaki Elektrik Faturası Madurlarına önererek de bir gelir kapısı haline degetirebilirsiniz.

cihazın resmi

arkadaşlar güvendiğiniz elektrikçiye danışıp taktırınız. şayet siz sadece ısıtıcı özellikli elektrik kullanıyorsanız bu sizin işinize yaramaz. tv bilgisayar gibi cihazlarınızı kötü yönde etkiler ve garanti kapsamına girmez.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar tasarruf cihazları manyetik olarak yani mıknatılanma ile çalışan çihazlarda tasarruf sağlar yani çamaşır mak motoru balanslı lamba buz dolabı motoru fan motoru gibi , akkor flamanlı lambalarda ısıtıcılarda ekonomik lambalarda tv lerde pc de fayda etmez birde tasarruf cihazı kendi başınada elektrik harcar elektriği yükselmez bir regülatör değildir sadece ani şok dalgalanmaların önüne geçer bir nevi filtre yani kondansatördür zira bilinçli takmak lazım tasarruf edeyim derken fazla ödemekte var

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri