Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Elektrik Tasarruf Cihazı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha Elektrik Tasarruf Cihazı

Günümüz Türkiye'sinde gün geçmiyor ki Elektriğe Zam yapılmasın.
    Hal böyleyken tüketiciler artık kendileri; ben nasıl tasarruf ederim ki Elektrik Faturası az gelsin, düşüncesine girmişlerdir.
    İşte biz, bu noktada çok muhteşem bir ürünü tüketicilerin kullanımına sunmuş bulunmaktayız.
    Bu cihaz Elektrik Faturanızda % 20 ila % 40 arasında tasarruf yapmakla birlikte, voltaj dalgalanmalarını da dengelemekte, sonuç aldıktan sonra bu tasarrufu etrafınızdaki Elektrik Faturası Madurlarına önererek de bir gelir kapısı haline degetirebilirsiniz.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

cihazın resmi

Konu Özgür Erge tarafından (19-02-2009 Saat 15:40 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bunedir Bu bitür regülatörmü yoksa daha detaylı bilgi yokmu ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

büyük fabrikalarda kullanılan aktif reaktif dediğimiz kompazyasyon panelinin küçük ve orta ölçekli işletmelerde ve evlerde kullanılan modeli diyebiliriz evet regülatör görevi de yapmakta.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo2 elektrikten tasarruf cihazı

bizim köyde de satılıyor. markasını hatırlayamadım. ama fiyatı 210 TL. Yalnız REZİSTANSLI ısıtıcılarda faydası yokmuş. ütü-ufo vb.gibi. saatin çıkışına bağlanıyormuş. ayrıca REGÜLATÖR görevi görüyormuş. Faturalarda yüzde 35 gibi ucuzluk yaratıyormuş. bende almayı düşünüyorum. bu ay 268 TL geldi çünkü...:45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı nextel Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bizim köyde de satılıyor. markasını hatırlayamadım. ama fiyatı 210 TL. Yalnız REZİSTANSLI ısıtıcılarda faydası yokmuş. ütü-ufo vb.gibi. saatin çıkışına bağlanıyormuş. ayrıca REGÜLATÖR görevi görüyormuş. Faturalarda yüzde 35 gibi ucuzluk yaratıyormuş. bende almayı düşünüyorum. bu ay 268 TL geldi çünkü...:45:
    aynen doğru söylüyorsun kardeş dediğin gibi rezistanslı cihazlarda kullanılamıyor, zaten şu devirde elektrik faturası sıkıntısından genelde elektrikli ısıtıcılar kullanılmamakta ama diğer bütün cihazlarda çok güzel bir şekilde beklentilere cevap vermektedir. zaten aldığın cihaz 6-7 en fazla 8 ayda bedavaya gelmekte. almayı düşünürsen yardımcı olabilirim saygılar.
    ha bu arada cihaz 2 yıl 1/1 değiştirme garantili ve 10 yıl ömrü var bilgin olsun :45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

en iyi tasarruf kullanmamak

Kullanıcı Bilgi Menüsü

haklısın hadi hepimiz mumları yakalım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar bu cihazı kullananlar varsa bilgi verebilirlermi. Birde nereden ve kaça temin ederiz. Ben evde klima ile ısındığımdan baya fazla fatura geliyor. Belki faydası olur. Selamlar..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ercomert Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar bu cihazı kullananlar varsa bilgi verebilirlermi. Birde nereden ve kaça temin ederiz. Ben evde klima ile ısındığımdan baya fazla fatura geliyor. Belki faydası olur. Selamlar..
    sayın ercomert klima ile ısınıyorsan faydası olur fiyat için ise harcadığın kw a göre değişir
    Konu parlatır tarafından (16-02-2009 Saat 03:09 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı parlatır Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sayın ercomert klima ile ısınıyorsan faydası olur fiyat için ise harcadığın kw a göre değişir
    Hocam alakana teşekkür ederim. Kw olarak bilmiyorum fakat ayda 150 TL. Elektrik tüketiyoruz. (Tek odada Klima kullanıyoruz). Selamlar..

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri