Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
25 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Elektrik Tasarruf Cihazı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu cihaz nasıl çalışıyor.saat çıkışan takıldığında evde kullanılan elektirikli cihazların yükünü saate daha az mı gönderiyor yoksa güç kaynağı gibi bir şey mi.eletirikte amperi watı çoğaltmak mümkün mü.220v girişli 12v çıkışlı bir trafonun çıkışından 12v altarnatif voltaj verildiğinde giriş kısmından 220v alınabilir.alınabilir ancak endiksiyon akımı gibi bir şeydir bu.bu uyguladığınız voltaj diyelim 12v 4 watt olsun.trafonun girişinden 220v alırsınız ama 4 watt 8 watt olmaz.elektrikte harcadığın amperden kat kat fazlasını verebilen bir cihaz sistem var mıdır.sanmıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iki türlü enerji vardır aktif vede reaktif bireyler ev kuklanıcıları aktif güç tüketirler ve sayacların aktif güç üzerinden yazar reaktif iş yapmayan güç burda olsa bile etkili degildir. ama sanayi iş yeri kullansaydık aktif vede reaktif sayac üzerinden ödeme yapardık.büyük işyerleri sanayiler yönetmelik geregi reaktiflerini kompoze etmek zorundadırlar bunun için kompozasyon kullanırlar.reaktifin sisteme zararları ayrı bir konu hiçbir zaman istenmez yararı yok zararı cok...böyle şeylere asla inanmayın para tuzagı hiç bir işe yaramaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Elektrİk tasarruf cİhazini sakin telefonla kredİ kartla almayin....

sayın arkadaşlar önemlidir ben delvingrup elektrik tasarruf cihazını telefonla kredi kart bilgilerimi vererek aldım benden 1 adet yerine 2 adet parası kestiler üstelik defalarca telefon açmama rağmen sonuç alamadım hemen kredi kartımı iptal ettim 2 ay oldu hala bir gelişme yok .tüketici hakem heyetine baş vurdum bekliyorum sakın siz siz olun kanıpta almayın haa bide hediye takım forması veriyorlar ben 1 adet cihaza 400 liraya geldi ..saygılar (ilgililere ....)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı marki1 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    biz başka ülkedemi yaşıyoruz bu ülkede elektriğe 5 yıl zam yapılmadı bir şeyin reklamını yaparken başkalarını karalama daha dikkatli yaz..
    haklısınmı ! acaba sonra

TEDAŞ, ELEKTRİK ZAMMINI AZ BULDU 2008
    Elektrik zammı yüzde 20'ye çıktı

TEDAŞ'ın bu zammı 2009'u karla kapatma arzusu nedeniyle yaptığını'' ileri sürdü.1 ekim 2009 elektrik zammı
    ''Yüzde 7-10 yansıması düşünülüyor. Enflasyon yüzde 5 civarında, ancak elektriğe zam ise 2 katı.

Buna göre 1 Ocak 2010 2010 Tarihinden geçerli olmak üzere konut elektriğinin fiyatı kilovat saatte yüzde 1,32, sanayi elektriğinin fiyatı ise yüzde 1,23 oranında artırıldı. ...

Elektrik zammı çarptı: %9,57

Elektriğe yüzde 9,57 zam geldi
    Enerji Piyasası Düzenleme Kurulunun (EPDK) kararıyla elektrik tarifesi meskende yüzde 9,57, sanayide ise yüzde 9,26 oranında yükseldi.
    AA
    Güncelleme: 19:58 TSİ 29 Eylül. 2011 Perşembe
    Eylül. 2011
    EPDK'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, kurulun bugünkü toplantısında elektrik dağıtım şirketlerinin elektrik satış tarife önerileri değerlendirildi. Kurul toplantıda, 1 Ekim 2011 tarihinden geçerli olmak üzere, kilovatsaat bazında, vergi ve fonlar dâhil olmak üzere tek zamanlı elektrik satış fiyatlarını şu şekilde düzenledi:

31 Mart '12

1 Nisan şakası elektrik zammı ile gelen faturalar fena çarpacak
    Elektrik Zammı 2012, Elektriğe zam geldi %9.2
    2012

tamına erdirmlşler
    Konu zekı62 tarafından (04-04-2012 Saat 18:31 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hepsi yalan palavra sakın aldanmayın derim yok böyle bi şey kandırmacadan başka bi şe deyil

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri