Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Telefunken 37 ekran tv yardım acill

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Telefunken 37 ekran tv yardım acill

slm arkadaşlar telefunken marka 37 ekran bi tv im var(modelini bilmiyorum yazmıyo üstünde) bu tv de kanal(istasyon) araması nasıl yapılıyor menüye baktım göremedim bir de bu tv nin servis menüsüne girdim düzeltemedim bu menünün normal ayarları olan varsa paylaşabilrimi şimdiden tşkler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar yardım edebilecek yokmu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

menüde ilaki kanal arama bölümü vardır servis menüsünden kanal arama yapamazsın servis menü ayarlarını karıştırma bence daha farklı sorunlarla karşılarsın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ya be menüye baktım bulamadım yok sadece kanal listesi var oradanda bişey yapılmıyor tv bu

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bi yardım edin lütfen

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım telefünken tv ayarı için kumanda menü tuşu var menü tuşuna 15 saniye basılı tut maual arama memnüsü gelir omenü gelince ayarlarsın kanalları ayarlarsın bu tvlerin kanal ayarı bu şekilde

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tşkler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı baysaltv Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım telefünken tv ayarı için kumanda menü tuşu var menü tuşuna 15 saniye basılı tut maual arama memnüsü gelir omenü gelince ayarlarsın kanalları ayarlarsın bu tvlerin kanal ayarı bu şekilde
    Benim de aynı sorunum vardı çözdüm teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Peki menü tuşu Nerede? Ben bulamıyorum. zamanla tuşların yazıları da aşınmış. yardımcı olun lütfen.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri