Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon
63 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Redline Uydudan Guncelleme Hakkında Bilgiler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mustafa çakır dostum ben işi bilen biriyim amma 150 lik çanakla 100 kadar yayın alabiliyorum thor dan ben istiyorum ki tamamını alayım ne yaparsam taam alırımın peşindeyim burası adana-kadirli burda ancak 150 lik çanak çekiyor belki takviye birşeyler yaparda daha çok alırım sanıyorum bunu soruyorum bilenlere. lnb-kaliteli çanak 150 veya daha yukarı ne önerirsiniz diye soruyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bütün forum ailesinin mevlüd kandili mübarek olsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

herkesin geçmiş kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar aranıza benide alırsanız çok memnun olurum epeydir aboneyim cesaret edemedim uydu ile uğraşan birisiyim teşkkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım bu forum herkeze açıktır. yalnız problemın neydı eğerki porblemın yoksa redlıne hakkında bu tur mesajlar için yanlış konu seçtınız lutfen forum kuralarını okuyun.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

:wteşekkürler çalışıyor süper ave:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hayirli olsun .

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar thordan başka açan uydu yokmu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Sirius Var

Alıntı aslanpençesi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar thordan başka açan uydu yokmu
    Arkadaşım şimdilik Sirius ve Thor uyduları kaldı emuyla izlenebilen. Başkada kalmadı. Ara sıra Hot Bird'e gelen şifrelerden başka.Diğer uydular ne durumdalar, bende olmadığı için bilemiyorum. Bilgilerinize.
    Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Degerli arkadaslar bende redline rl100csx cihazimla tohor & suris uydusundan k.listesini anten ayarlarından aldım ancak buradada durum aynı hotbirot ta izlenmeyen bazı normal kanalların actıgını gordum ****li kanalların acılmadıgını soyluyom .izleyen arkadaslar fıakansları verirse bızde bakalım .
    redline ye gelince arada bır yeni **** ler güncellenıyor ama bunlar hic bır ise yaramıyor .malum kanallar bazan 3-5 gun yayın yapıyor ancak baska normal cıhazlardada ızlenıyor reklam için olsa gerek burada paylasılan bılgilere & emek veren tum dostlara tesk form bayagı guzel bende buraya takılacam .slm nurol

Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri