Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/7 İlkİlk 1234567 SonSon
63 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Redline Uydudan Guncelleme Hakkında Bilgiler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kardeş, Sirius uydusunda 12111 H 27500 frekansında PB (mavi Hustler saat 22'den sonra), PG (Hustler Tv 24 saat) istediğin gibi yayındalar. ***leri gelen kanallar reklam amaçlı ve kısa süreli oluyorlar. Thor uydusunda ise Private ***** kanalının 24 saat yayında olduğunu duymuştum. Oda gelen şifrelerle izleniyor. Şifreler geldiğinde ise alıcından *** güncellemesi yaptır açılırlar. Bilgilerinize.
    Saygılar.
    Konu emmi tarafından (25-04-2009 Saat 20:45 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar dogru söylüyorsun redline uyduyu böyle giderse çöpe atıcagız herkese redline marka uydu cihazını metediyorum herkeze yalancı çıktım aynı zamanda alan arkadaşlarım hep aynı soruyor na zaman yazılım gelecek teşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben bir daha satmamak için töbe ettim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar diğer cihazlarda ne varsa redlin de de aynısı var daha ne bekliyorsunuz bu cihazdan .hotbird çanağınıza takın bir aparat izleyin sirius ve tohoru türksattan da yapın güncellemenizi bakın ***finize.hadi sizlere kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ARKADASLAR redline olayı bitmistir vaadedilenler gerceklesmemistir yeni ***ler işe yaramıyor .cihazda kabahatyok kurcalamayın AR GE vermesse hizmeti cihazneyapsın .
    Üzgünüm ama yazmak zorundayim resmen ALDATILDIK . BUROWA redline .....!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar Redline *** güncellemeleri diğer uydularda devam ediyor. Sadece Hot Bird uydusuna verilemiyor. Ben çanağımı Hot Bird uydusundan THOR'a çevirdim. Ve çok harika belgesel, spor, film ve 24 saat yayın yapan Private Spaces kanalı var. Yani ne ararsanız var. Açılan DİGİ Pakette Türksattaki kanal kadar kanal geliyor. Güncelleme bir dakika geçmeden geliyor. Yani şifreler geldiğinde. Tıpkı Polsatlarda yapılan güncellemeler gibi anında geliyor. Sizlerde çevirin çanaklarınızı THOR'a. Sizde, kurtulun benim gibi Hot Bird eziyetinden.
    Saygılar.
    Konu emmi tarafından (25-04-2009 Saat 20:46 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı badtempered Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ilk mesaja ayrıntılar eklendi.

Daha önceki frekans doguya yönelik oldugu için avrupa daki kullanıcılar faydalanamıyordu.Batıya yönelik frekansa gecerek onlarında faydalanmalarını saglamış oldular
    Nesini faydanacagız ? arkadaslar verilmeyen hizmetin .Sankı guncelleyip yeni yazılımveriliyormus gibi...!!! verilen **** ler calısmıyor insanlarla dalgamı geciyorlar.24/4/009

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı capanoglu36 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben bir daha satmamak için töbe ettim

SENİ TEBRİK EDERİM MİLLETİ UGRASTIRMADIGIN İÇİN .BU URUNLERE BOYKOT ETMEKLAZIM ..

9. 25-04-2009, 15:22

Sebep
    Mesaj tekrarı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kesinlikle Redline kocaman bir fiyaskodur 10 adet sattım 9 unu iade almak zorunda kaldım. Ben herşeyden geçtim güncelleme frekansı sürakli değişiyor cihaz bolke oluyor hala Redline diye etrafta dolaşan arkadaşlara hayret ediyorum. saygılarımla

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Büyük Harfle Yazma!

Alıntı nurolavci Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    SENİ TEBRİK EDERİM MİLLETİ UGRASTIRMADIGIN İÇİN .BU URUNLERE BOYKOT ETMEKLAZIM ..
    Kardeş, sanırım üye olurken forum kurallarını okudunuz. Forum dünyasında büyük harflerle yazmak bağırmak, çağırmak anlamına geldiği için lütfen yazılarınızı küçük harflerle yazın. Mesaj tekrarlarından da kaçınınız.
    Saygılar.

Sayfa 5/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri