Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
48 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Avermedia Tv kartı için Kullanılan programlar ve sorunlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Özgür Erge Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hangi programda alacaksınız kanal listesini..
    avermedyanın kendi programı olan avertv6 kullanıyorum o programdaki kanal listesini nasıl alacam bunun prosumu var yoksa nasıl

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı siestagunay Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hocam bende avermedia var ama ben onu 99 yilinda almistim acaba bu programlar ona uyarmi_?
    avermedyanın hangi modeli var.digitalmi analogmu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iii aksamlar arkadaslar bi tv kartıu almak istiyorum recevier lere yazılım atarken kullanmak için ne tavsiye edersiniz saygılar...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tv kartları cihazlara yazılım atmak için kullanılmaz yazılım atmak için pc kasasının arkasındaki comlar kullanılır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hallederiz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    avermedyanın kendi programı olan avertv6 kullanıyorum o programdaki kanal listesini nasıl alacam bunun prosumu var yoksa nasıl
    dostum ben averin kendi oynatıcısını hiç kullanmadım kullanmamda onun için bilmiyorum..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Özgür Erge Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    tv kartları cihazlara yazılım atmak için kullanılmaz yazılım atmak için pc kasasının arkasındaki comlar kullanılır.
    kardesim ilgin için saol ben onu biliyorum zaten receiverin goruntusunu bilgisayarımda gormek istiyorum o yuzden tv kartı almak istiyorum....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

o zaman vıdeo ın girişli alman lazım oda avermedia m199 var istersen bendekini satayım sana

Kullanıcı Bilgi Menüsü

o zaman vıdeo ın girişli alman lazım oda avermedia m199 var istersen bendekini satayım sana
    ne kadar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

60 ytl

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben daha ucuza buldum ama forumdaki arkadaslara da bi soruyum dedim 60 ytl weremem suan için yinede saol iii geceler

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 2 Kullanıcı var. (0 Uye ve 2 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri