Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon
48 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Avermedia Tv kartý için Kullanýlan programlar ve sorunlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Özgür Erge Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hangi programda alacaksýnýz kanal listesini..
    avermedyanýn kendi programý olan avertv6 kullanýyorum o programdaki kanal listesini nasýl alacam bunun prosumu var yoksa nasýl

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý siestagunay Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hocam bende avermedia var ama ben onu 99 yilinda almistim acaba bu programlar ona uyarmi_?
    avermedyanýn hangi modeli var.digitalmi analogmu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

iii aksamlar arkadaslar bi tv kartýu almak istiyorum recevier lere yazýlým atarken kullanmak için ne tavsiye edersiniz saygýlar...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tv kartlarý cihazlara yazýlým atmak için kullanýlmaz yazýlým atmak için pc kasasýnýn arkasýndaki comlar kullanýlýr.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hallederiz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    avermedyanýn kendi programý olan avertv6 kullanýyorum o programdaki kanal listesini nasýl alacam bunun prosumu var yoksa nasýl
    dostum ben averin kendi oynatýcýsýný hiç kullanmadým kullanmamda onun için bilmiyorum..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Özgür Erge Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    tv kartlarý cihazlara yazýlým atmak için kullanýlmaz yazýlým atmak için pc kasasýnýn arkasýndaki comlar kullanýlýr.
    kardesim ilgin için saol ben onu biliyorum zaten receiverin goruntusunu bilgisayarýmda gormek istiyorum o yuzden tv kartý almak istiyorum....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

o zaman výdeo ýn giriþli alman lazým oda avermedia m199 var istersen bendekini satayým sana

Kullanýcý Bilgi Menüsü

o zaman výdeo ýn giriþli alman lazým oda avermedia m199 var istersen bendekini satayým sana
    ne kadar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

60 ytl

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben daha ucuza buldum ama forumdaki arkadaslara da bi soruyum dedim 60 ytl weremem suan için yinede saol iii geceler

Sayfa 2/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri