Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon
48 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Avermedia Tv kartý için Kullanýlan programlar ve sorunlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ne kadara buldun ne marka

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart AVERMEDIA DVB-S PRO ilgili yardým

AVERMEDIA DVB-S PRO tv kartým var iki tane sorun yasýyorum birinci sorunum tv kartýn uzaktan kumandasýný kullanamýyorum nedendir
    ikinci sorunum
    turksat uydusundaki turksat hd kanalýnda ses cok guzel geliyor ama gorundu dura dura geliyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hd kanalýnda görüntü donmasýnýn sebebi ekran kartýnýz hdye uyumsuzlugundanadýr ayrýca kumanda kendi programýnda çalýþýr..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Özgür Erge Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hd kanalýnda görüntü donmasýnýn sebebi ekran kartýnýz hdye uyumsuzlugundanadýr ayrýca kumanda kendi programýnda çalýþýr..

ekran kartým cok kaliteli deðil sapphire hd4850 tv kartým aver media DVB-S Pro II
    aldýgým yer rahat izlersin bir sorun cýkmaz demiþti
    kandýrdý mý yani beni

Kullanýcý Bilgi Menüsü

video codeclerinizde sorun vardýur bende hdekrankartý olmadýgý için hangisi kullanýlýyo bilmiyorum..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

özgür bey size bi sorum olacak benim avermedia galaxy tv kartým var progdvb yi yükleyemedim kart seçiminde kartý görmüyor listesinde yok baþka aver kartý var 2 adet onlarý seçtiðimdede hata veriyo.dvb dream yükledim bu seferde türksat dýþýndaki kanallarý bulamýyo benim diseqc te 1 de türksat 2 boþ 3te sirus 4te hotbird var.averin kendi programýyla hepsini buluyor fakat oda þifrelileri göstermiyo.goldmaster uydu alýcýsý ile problem yok. þimdi sana sorum hangi dvbs programý yükleyim artýbu programa neler atmam lazým sirustaki kanallarý ve türksattaki maçlarý(ntv ntvspor gibi)nasýl çözerim bana detaylý bir yanýt verebilirmisin biraz acamiyim ama bu konularada meraklýyým çok evde hiç olmazsa baðýmsýz televizyon seyredeyim dünkü yanýtýn için teþekkürler ama benim sorunum kanallarda türksat dýþýnda sinyal yokmuþ ben sadece güncel kanal listesini yüklemiþim.programý kaldýrýp tekrar yükledim disqc leri tekrar seçip arama yaptýrdým sadece türksattakileri buldu problem ordan kaynaklanýyormuþ.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý memati_45fb Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    özgür bey size bi sorum olacak benim avermedia galaxy tv kartým var progdvb yi yükleyemedim kart seçiminde kartý görmüyor listesinde yok baþka aver kartý var 2 adet onlarý seçtiðimdede hata veriyo.dvb dream yükledim bu seferde türksat dýþýndaki kanallarý bulamýyo benim diseqc te 1 de türksat 2 boþ 3te sirus 4te hotbird var.averin kendi programýyla hepsini buluyor fakat oda þifrelileri göstermiyo.goldmaster uydu alýcýsý ile problem yok. þimdi sana sorum hangi dvbs programý yükleyim artýbu programa neler atmam lazým sirustaki kanallarý ve türksattaki maçlarý(ntv ntvspor gibi)nasýl çözerim bana detaylý bir yanýt verebilirmisin biraz acamiyim ama bu konularada meraklýyým çok evde hiç olmazsa baðýmsýz televizyon seyredeyim dünkü yanýtýn için teþekkürler ama benim sorunum kanallarda türksat dýþýnda sinyal yokmuþ ben sadece güncel kanal listesini yüklemiþim.programý kaldýrýp tekrar yükledim disqc leri tekrar seçip arama yaptýrdým sadece türksattakileri buldu problem ordan kaynaklanýyormuþ.
    ayný tv kartý bende de var. apartmanda merkezi çanak kullanýlýyor.
    diseqc leri nasýl tanýtmalýyým. hangi uydularda kanal taramasý yapabilirim?
    hd kanallarý nasýl izleyebilirim? þifreli kanallarý hangi programlarla ve nasýl izleyebilirim? hazýr kanal listelerinde tekrar tarama yapmak gerekiyor mu?
    hangi programý kullanmalýyým?
    kendi yazýlýmýnda kanal bulamýyorum. hp dv5 laptop um var. yardýmcý olursanýz sevinirim.
    bu konu hakkýnda detaylý bir çalýþma var mý?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tþk kardeþ eline saðlýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

weghe5uj4r6uj4qw6uq54u3

Sayfa 3/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri