Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 5/5 ÝlkÝlk 12345
48 sonuçtan 41 ile 48 arasý

Konu: Avermedia Tv kartý için Kullanýlan programlar ve sorunlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

avermedia galaxy de deneyeceðim bakalým...
    inþ çalýþýr.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dvbdreamýde bi deneyin yeni sürümünü..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar avermedia galaxy tv kartým üzerindeki ýþýk yanmýyor. progdvb i açarken 1 2 saniye yanýyor ve sönüyor.. dvbview açarken hiç yanmyor.. ýþýk yanmamasýna raðmen 3 5 tane kanal açýlýyor trt1 gibi.. diðer tüm kanallarda sinyal yok gösteriyor.. progdvb yada dvbview tv kartýný görüyor..ayarlar kýsmýndan bunu görebiliyorm ama kanallar gitti. dün kapatýrken hiç bir sorun yoktu. þimdi kutu üzerindeki ýþýk yanmýyor.. yardýmcý olabilecek kimse var mý?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

peki canak durumunuz nasýl baska bi cihazla denermisiniz tüm kanallar izlenebiliyor mu diye vede kullanmýs oldugunuz windows sürümü ne bunlarda önemli eksik bir yazýlým ile izleme olanagýnýz düþebiliyor..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

eyfallh usta

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm lar avermedia a700 fmli dijital kartým var bir türlü kanalllarý bulamdým sitsinden yamasý ný dahi indir olmadý sinyal kalitesi %20 yi aþmýyor dvb son sürümle deneme yaptým bütün kanalllarý buldu .ama kendi kartýnda uydudan da görüntü aktardýgým için kendi kartýmdan seyretmek istiyorum veya dvb de de evdeki uydudan tv kartý üzerinden görüntü aktarabilirmiyim olmadý formatý denicez artýk win 7 64 bit kullanýyorum daha öncede sorunsuz çalýþýyordu formattan uzun süre kanal taramasý yapmamýþtým
    Konu bacon tarafýndan (27-09-2012 Saat 11:35 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart avremedia kurulumu

Alýntý Özgür Erge Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    siz en iyisi mytheatre programý kullanýn progdvb de diseq seçiyor isterseniz progdvb avermedia için en kullanýþlý olan program ektedir..

1-ProgDVB4.80.5FullInstall.rarýda yükleyin
    2-forumdan güncel kanal listesinide yükleyin

ama yine ayný sorun olursa mytheatre programýný kullanýn yine görmezse dýseqte 4. yeri kullanýn yine olmazsa dýseqý degiþtirin..
    avermedia galaxy 816 modeli kurmakta zorlanýyorum.bu nedenle formdan yararlanmak istiyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

avertv a700 dvb-s2 türksat 4a güncel 2016 nerden bulurum

Sayfa 5/5 ÝlkÝlk 12345

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri