Alýntý memati_45fb Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
özgür bey size bi sorum olacak benim avermedia galaxy tv kartým var progdvb yi yükleyemedim kart seçiminde kartý görmüyor listesinde yok baþka aver kartý var 2 adet onlarý seçtiðimdede hata veriyo.dvb dream yükledim bu seferde türksat dýþýndaki kanallarý bulamýyo benim diseqc te 1 de türksat 2 boþ 3te sirus 4te hotbird var.averin kendi programýyla hepsini buluyor fakat oda þifrelileri göstermiyo.goldmaster uydu alýcýsý ile problem yok. þimdi sana sorum hangi dvbs programý yükleyim artýbu programa neler atmam lazým sirustaki kanallarý ve türksattaki maçlarý(ntv ntvspor gibi)nasýl çözerim bana detaylý bir yanýt verebilirmisin biraz acamiyim ama bu konularada meraklýyým çok evde hiç olmazsa baðýmsýz televizyon seyredeyim dünkü yanýtýn için teþekkürler ama benim sorunum kanallarda türksat dýþýnda sinyal yokmuþ ben sadece güncel kanal listesini yüklemiþim.programý kaldýrýp tekrar yükledim disqc leri tekrar seçip arama yaptýrdým sadece türksattakileri buldu problem ordan kaynaklanýyormuþ.
bu sorunun hala devam ediyor mu? yoksa bir çözüm buldun mu? bende de ayný kart var ve prgdvb yide sorunsuz yükledim ve çalýþýyor1 cevabýn olursa eðer detaylý açýklama yaparým...