Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/9 İlkİlk 123456789 SonSon
81 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Windows XP Ultimate 2009 PLUS

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım siz çok istiyorsanız istediğiniz forumdan indirebilirsınız ama bu şekilde sıte lınkı burada veremezsınız. zaten konunun alıntı olduğu belirtilmiştir. saygılarla.
    Vakit çok geçmiş ama cevap vermek istiyorum.Arkadaşın birisi linklerin ölü olduğunu yazmış bende ona yardım etmek için bu programın gerçek sitesine yönlendirdim.burada kırılacak incinecek bir şey yazmadım.bukadar alınganlık göstermenizi anlayamadım.Maksat bir arkadaşımıza yardımcı olmak.herkse kolay gelsin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yardım arkadaşlarpartların hepsini indirdim ıso formadında cd ye yazdırdım üstteverdigim bölümegeliyor burda neyapmam lazım bilen arkadaşlardan yardımını bekliyorum saygılar
    Asla Başkalarının Umudunu Kırma, Belki Sahip Olduğu Tek Şey Odur..
    BOL BOL TEBESSÜM ET GÜLÜMSE
    Hem Maliyeti Ucuzdur Hem De Değerine Paha Biçilmez...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

birinci mesajda ne yapman gerektiği yazıo ama ben yınede açıklıyayım bu giriş konsolunda sadece 2 numaralı seçenek var ultımedıa xp yanı yapman gerekn bu konsol ekrana geldiği zaman 2 tuşuna basman yeterlı bundan sonra kurulum başlayacaktır.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kırmızı şerit sanageldiginde pc yeniden açılıyor kuruluma geçmiyor neypmamlazım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı süleyman09 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kırmızı şerit sanageldiginde pc yeniden açılıyor kuruluma geçmiyor neypmamlazım

arkadaşım orası bitmeden 2 tuşuna basarsan kurlum başlar basmazsan sure biter ve pc normal olarak başlar bu ekran çıktığı zaman 2 tuşuna bas kalvyeden işlem tamam bunu denemk zormu acaba.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

vokan kardeşim kurdum süper olmuş emeyi geçenleri teşekürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emeğinize sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

değerli dostum çok teşekkürler ellerine sağlık ben daha önce ultimat 2008 i kullandım birde bunu indirip deneyelim çok sağolasın saygılar sunarım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın ustalar bu işletim sistemine emeği geçenlere sonsuz teşekkürler
    sizlerden bir ricam olacakatı bununda içine office i antivirüsü ve diğer programları koyabilirmiyiz tek kurulumda hepsi hazır olsa daha iyi olmazmıydı acaba
    TEŞEKKÜRLER......
    Konu remats tarafından (25-05-2009 Saat 17:04 ) değiştirilmiştir.
    SEMERKAND

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı remats Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sayın ustalar bu işletim sistemine emeği geçenlere sonsuz teşekkürler
    sizlerden bir ricam olacakatı bunuNda içine office i antivirüsü ve diğer programları koyabilirmiyiz tek kurulumda hepsi hazır olsa daha iyi olmazmıydı acaba
    TEŞEKKÜRLER......

arkadaşım içinde dğilde ikinci cd olarak otomatık katılımsız kurulum cd ler var ama her gun değişen programlar ve bunların ilaçları nedenı ile bunu yapsanınz bile pek faydası olmuo. hem bunları aynı anda kurulması işletım sistemınde hataya neden olabilio.

Sayfa 3/9 İlkİlk 123456789 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri