Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/9 İlkİlk 123456789 SonSon
81 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Windows XP Ultimate 2009 PLUS

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mizkut Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu xpyi kurmadan önce harddiski ikiye nasıl bölebiliriz
    bu xp yi kurarken sana soracak hangi disk diye orda seçeersin eğer diskin şimdi tek se orda cnin üstüne gelrsin yeniden boyutlandırırsın altta bir tane daha bölüm oluşur onu da adlandıırırsın o şekilde bölersin yani tekse ilk önce c nin boyutunu değiştirecen aaartan bölümde yeni bölüm oluşturacak..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

internette araştırdım bu programlarda virus bulunuyormus örnegin internet bankacılıgını kullanırken şifreleri karşı tarafa iletiyormus.haberiniz olsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı majeste Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    internette araştırdım bu programlarda virus bulunuyormus örnegin internet bankacılıgını kullanırken şifreleri karşı tarafa iletiyormus.haberiniz olsun

uyarınız için teşekkürler. arkadaşım bu programları biz kullanıyoruz şu ana kadar ne msn miz hacklendı ne de başka bir şey. böle bir şey olsa direk kaldırırdık.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı elmest007 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    çok güzel çalışma dvd versiyonu yani 5 işletim sistemi olana ne zaman kavuşuruz ???
    arkadaşlar bu soruyu sormuştum ama bi cevap alamadım. Bir bilgisi olan varmı acaba?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı elmest007 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar bu soruyu sormuştum ama bi cevap alamadım. Bir bilgisi olan varmı acaba?

öle bir dvd şu an sadece vista versiyonlarında var xp de olacağını sanmıyorum.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

XP Ultimate'yi 10 gündür zevkle kullanıyorum ama gözüme batan 1 şey var : Explorerin giriş sayfasını değiştiremiyorum.Hijack programı da kullandım,registry'ye de müdahale ettim olmuyor.Yok mu 1 çaresi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cembo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    XP Ultimate'yi 10 gündür zevkle kullanıyorum ama gözüme batan 1 şey var : Explorerin giriş sayfasını değiştiremiyorum.Hijack programı da kullandım,registry'ye de müdahale ettim olmuyor.Yok mu 1 çaresi?
    büyük ihtimal sisteminizin yedek dosyalarında olan vırus bulaşmış.
    aşağıdaki linki bir inceleyin.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar ben bu xp yi kullandım çok iyi ama pc sebepsiz yere donuyor kitleniyordu. donanımdaki parçaları değiştirip denedim yine aynı şey oldu. kullanan arkadaşlarda da donma problemi oluyormu acaba.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Virus olabileceğine sanmıyorum çünkü açılış sayfası olarak Ultimate'nin resmi sitesi açılıyor.Ultimate'yi yapan müdahale etmiş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende kulanıyorum 2 aydır bu ultimateyi canavargibi çalışıyor hiçbirsorun yok yani good
    Asla Başkalarının Umudunu Kırma, Belki Sahip Olduğu Tek Şey Odur..
    BOL BOL TEBESSÜM ET GÜLÜMSE
    Hem Maliyeti Ucuzdur Hem De Değerine Paha Biçilmez...

Sayfa 5/9 İlkİlk 123456789 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri