Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/6 İlkİlk 123456 SonSon
56 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Geri dönüşüm kutusu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hayır dostum olmadı zaten bu komut bildiğimiz disk temizleme bunu defalarca yapmıştım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu program ile sistemizi bir tarayın tr dil seçeneği mevcut
    güncelleme yapın ondan sonra DERİN TARAMA yaptırın

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

deniyeceğim arkadaşım daha sonra neticeyi yazarım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım olmazsa bırde aşağıdakını dene olumlu sonuç alındığı belirtilmiş.

Bilgisayarımı açın ve "Araçlar\Klasör Seçenekleri"ne girin "görünüm" sekmesine geçin ve "Gizli dosya ve klasörleri göster"i seçin birde "Korunan işletim sistemi dosyalarını gizle" yazısının yanindaki kutuçuğu boşaltın uygula tamam diyip pencereyi kapatın sabit disklerden birine girin (C veya D) "RECYCLER" isimli dosyanın içindeki "S-1-5-21-343818398-1450960922-725345543-500" (dosya ismi farklı olabilir) isimli dosyalardan birini açın ve içindeki tüm dosyaları silin. Masaüstüne geri dönün ve geri dönüşüm kutusunu kontrol edin

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dostum bu dediğini daha önce yapmıştım ama o dosyada silinmedi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eğer oldsman ustanın verdiği programda işe yaramaz ise wındows onarmayı deneyın yıne olmazsa format yolu gözukebilir. ama araştırmaya devam.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dostum aklıma bir şey geldi,görev yöneticisinden cidaemon.exe'yi seçip görevi sonlandır dedim daha sonra hata düzeldi acaba yanlış bir iş yaptım mı bu cidaemon.exe ne demek.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu cidaemon.exe değişik bir isim olduğu için ilgimi çekti ve görevi sonlandırdım hata düzeldi fakat az sonra yine görev yöneticisinde aynı işlem yer aldı.şu anda bir sorun yok ama yanlış bir iş yaptımmı diye merak ettim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cidaemon.exe Microsoft Indexing Servisidir.Yani görevi şudur exenin.
    dosyaları bir katalog haline getiren bir indeksleme servisidir.Bilgisayarınızda dosya aramalarını daha hızlı bir hale getirir. ama buna vıruste bulamış olabilir. sen pc yı yenıden başlat aynı hata verıomu ama kapatmadan gerı dönuşum kutusunu boşalt bi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eğer yıne aynısı olursa çalıştır da services.msc yaz, services (hizmetler) ekranından Indexing Service'yi durdur ve disable yap onu

Sayfa 2/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 2 Kullanıcı var. (0 Uye ve 2 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri