Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 6/6 ÝlkÝlk 123456
56 sonuçtan 51 ile 56 arasý

Konu: Geri dönüþüm kutusu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yo

Alýntý suat800 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    dostum özür dilerim.burada kas9 var sen 8 i yükle demiþtin farkeder mi.

fark etmez
    ,aradýðýn þey nette var GOOGLE amcayý kullan

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tamam arkadaþým kurup deniycem geliþmeleri yarýn akþam yazarým þimdilik iyi akþamlar. bir kez daha kusuruma bakma.ilgilendiðin için çok teþekkür ederim.hoþçakal.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yo

Alýntý suat800 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    tamam arkadaþým kurup deniycem geliþmeleri yarýn akþam yazarým þimdilik iyi akþamlar. bir kez daha kusuruma bakma.ilgilendiðin için çok teþekkür ederim.hoþçakal.
    Kusurumu var arkadaþým paylaþým adýna yapýyoruz
    Yardýmýmýz dokunursa bizde seviniriz

Forumlarýn amacý zaten buradan belli olur

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Deðerli arkadaþým nod32 yi silip kasperskyi kurdum tarattýrdým bir sürü zararlý þey buldu sildim ve 3 gündür herhangi bir hata oluþmadý.þimdilik iyi gidiyor verdiðin bilgiler için çok teþekkür ederim.bundan sonra kesinlikle nod32 yi kurmam.Hakikaten en iyisi kaspersky.Fazlada kasmadý bilgisayarý.Herhangi bir problem olursa tekrar sana yazarým.tekrar teþekkürler ve iyi akþamlar.Saygýlarýmla.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yo

Deðerli arkadaþým nod32 yi silip kasperskyi kurdum tarattýrdým bir sürü zararlý þey buldu sildim ve 3 gündür herhangi bir hata oluþmadý.þimdilik iyi gidiyor verdiðin bilgiler için çok teþekkür ederim.bundan sonra kesinlikle nod32 yi kurmam.Hakikaten en iyisi kaspersky.Fazlada kasmadý bilgisayarý.Herhangi bir problem olursa tekrar sana yazarým.tekrar teþekkürler ve iyi akþamlar.Saygýlarýmla.
    :45:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkür ederim volkan kardeþ...
    dediðin gibi yaptým oldu...

Sayfa 6/6 ÝlkÝlk 123456

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri