Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon
64 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: FlashWizardPRO Programı ile Dreambox da Yedek Alma ve Yükleme Resimli Anlatım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok faydalı bir bilgi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yedek aldım, sonra uygulamadaki gibi geri yükle dedim, cihaz kapandı bekledi filan sonra yükledi oldu.

Yani yedek alıp geri yükleme işi başarılı bir şekilde oldu.

Şimdi yedeğim olduğuna göre sesteki kayma problemini düzeltebilirim umarım. Eline sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben hallederiz ustanın backup unu yüklemek istedim flashwizard la bağlandım yükleme başlamadan önceki flashı sildi yenisini yüklemeye başlarken bir yerde dondu kaldı bende kapatıp tekrar denedim,şimdi dreama bağlanamayorum dream ana ekranında önce pal veya ntsc diyor pal seçiyorum diğerinide denedim sonra dil bölümünde sadece ingilizce ve almanca var ingilizceyi seçiyorum one moment plees diyor ve start common interfeice mesajı gelip tekrar ana pal yazan bölüme geliyor, ağ ayarlarını yapılandıramadığım için dreama bağlanamıyorumda ne yapmam gerekir vereceğinin bilgiler için şimdiden teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ya Ben bişeyi anlamadım bu program izleyemediğmiz kanalları mı açıyor örneğin lig tv gibi yada sinema tv 2 gibi ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm cok tesekkürler, bende bu cihazdan almayı düsünüyorum ve ilk önce cihaz hakkında bilgi ve tanımaya calısıyorum sitenizdeki bilgiler cok harika ilgi ve alakanıza tskkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba;

flash Wizard yedeğimi tanımıyor ne yapabilirim?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emeğine sağlık bendekinin yedeğini aldım kardeşimdede dreambox var ama şifre koyulmuş hiçbir ayar yapamıyoruz bu yedeği ona yüklesem olurmu

Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri