Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
64 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: FlashWizardPRO Programý ile Dreambox da Yedek Alma ve Yükleme Resimli Anlatým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý star37 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bu soruya bende cevap bekliyorum sayýn ustalarým sadece serviri yüklemek için saygýlarýmla
    bu sorunun cevabýmý !

Þimdi adý üzerinde yedek yaný backup alýyorsunuz aldýðýnýz backup cihaz uzerýndeký tüm dosyalardaýr demek. siz backup yukledýðýnýz zaman backupta ne varsa onlar birebir yuklenýr. yedek aldýðýnýz esnada server bilgilerýnýz zaten cýhazda ýse backup yukledýðýnýzde oda yuklenmýþ olur.

ama sýz baska býrsýnýn yedeðini yükleyýp kendý serverinizi cihaza girmek istýyorsanýz bunuda FTP programlarý ile yapýyorsunuz.

Forumda Dream bölümünde araþtýrma yaparsanýz Flaþh FXP ve CUTE FTP programlarý ile nasýl yapýlacaðýný ayrýntýlý olarak resýmlý anlattým yaný cevap bekleme yerýne araþtýrma yapsanýz sonuca ulaþmýþtýnýz.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Emeðine saðlýk teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emegýnýz ýcýn tesekkurler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ustat cihaza laptopla nasý baðlanacaðýx xp kullaniyorum bir turlýu brceremedim yardým lütfen

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý muzzyy Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ustat cihaza laptopla nasý baðlanacaðýx xp kullaniyorum bir turlýu brceremedim yardým lütfen
    sonuç olarak laptop da bir bilgisayar. Farklý bir ayar yok. Bilgisayarýnýz ve dream de modeme baðlý ise resýmlerdeki ayarlarý yaptýðýnýzda iþlemi yaparsýnýz.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emegine saglýk kardeþ bizleri dreambox hakkýnda bilgilendirirsen seviniriz tþkler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dream 500s makinaya dreamapla imaj yükyorum yazýlýmý makina normal bir þekilde alýyor fakat ne görünt var ne kýmanda caliþiyor sebebi nedir acaba

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yazýlýmý attýktan sonra cihazý fiþten cekip bir sure sonra taktýðýnýz zaman belli bir sure sonra Yuklediðiniz imagenýn Logosu gelmesý gerekir eðer gelmýyorsa adaptör de arýza olabilir. Dieceksýnýzký cihazýn ýþýðý yanýyor yazýlým alýyor ama adaptör yeterli enerji üretmiyor ise bu þekilde sorunlar çýkarabilir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Merhaba kýnýk , ben de benzer bir sorun yaþamýþtým. Sonunda gördüm ki basit bir hata yapýyorum. Ne demiþ atalar, çok bilen çok yanýlýr. Ben bu iþi biliyorum diye acele edince sorun çýkabiliyor.Dreamup, ilk adýmlarý yaptýktan sonra, imaj yüklerken soruyor; yüklemeden sonra flash erase yapayým mý? diye buna "yes" dersen yükleme sonunda flaþý siliyor. Cihaz tertemiz oluyor. Bu soruya "no" cevabý vererek dene, bak olacak.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Aldýðýmýz yedeði ise 2 nolu iþaretlý klasöre göz at bölümünden seçerek tekrar cihazýmýza yükleyebiliriz. 2 ye týkladýgýmda flash orda gözükmüyor bende yedegi ismini yazýyorum öle atýp yaptým ama makinadan herþey silindi .. ne yapmam gerekiyor yedegim duruyor ama programda görmüyor

Sayfa 3/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri