Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: CDve DVD yazıcılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart CDve DVD yazıcılar

değerli dostlar benim makinede xp sp3 yüklü bende birtane cd yazıcı var birtanede dvd var. cd yazıcım f dvd g olarak görüküyor yani cd birincil olarak ayarladım. fakat birtane cd ye herhangi bir şey yazdırmak istiyorum hemen dvd açılıyor oraya cd veya dvd yi istiyor. ben f olarak neroda gösterdiğim halde olmuyor. cd de birtürlü cd yi yazdiramıyorum illa dvd demi yazdırmalıyım bana bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. saygılar sunarım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kablo bağlantılarını kontrol edin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı OLDSMAN Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kablo bağlantılarını kontrol edin
    benim değerli dostum bilgin için çok sağolasın. yazıcıların ikiside aktif çalışıyor sadece cd yazdırmak isteyince illaki dvd de yazdıracaksın diyor cd yazıcısını kabul etmiyor cd yi F olarak görüyor dvd yi ise G olarak görüküyor her yolu denedim ben başaramadım cd raytırda cd yi velhasılı yazdıramıyorum. saygılar sunarım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ya arkadaşım bırak dvd surucu yazsın cd yı ne fark eder.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo

Alıntı kılavuzlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    benim değerli dostum bilgin için çok sağolasın. yazıcıların ikiside aktif çalışıyor sadece cd yazdırmak isteyince illaki dvd de yazdıracaksın diyor cd yazıcısını kabul etmiyor cd yi F olarak görüyor dvd yi ise G olarak görüküyor her yolu denedim ben başaramadım cd raytırda cd yi velhasılı yazdıramıyorum. saygılar sunarım.
    yazdırma seçeneklerinizi yeniden yapılandırınız
    yapılandırmanızdaki seçeneklerde bir hata
    yapıyorsunuz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kılavuzlu arkadaşım cd ve dvd yazıların arkasında champer denen ayaklar vardır hangisini 1.yazıcı olmasını istiyorsan onunkini master e diğerini slave hanesi tak,ve ana karttan gelen kuşağıda hangisinin 1. yazıcı olmasını istiyorsan ilk önce ona daha sonra slave olarak ayarladığın yazıcıya bağla sorun kalmaz ben bir ara bu konuda baya uğraşmıştım pc mühendisi arkadaştan öğrendim kesin denenmiştir kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo

Alıntı harkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kılavuzlu arkadaşım cd ve dvd yazıların arkasında champer denen ayaklar vardır hangisini 1.yazıcı olmasını istiyorsan onunkini master e diğerini slave hanesi tak,ve ana karttan gelen kuşağıda hangisinin 1. yazıcı olmasını istiyorsan ilk önce ona daha sonra slave olarak ayarladığın yazıcıya bağla sorun kalmaz ben bir ara bu konuda baya uğraşmıştım pc mühendisi arkadaştan öğrendim kesin denenmiştir kolay gelsin

Arkadaşa söyledim kablo bağlantı ayarlarınızı kontrol edin diye ama .....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı harkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    değerli dostum bak bunu hiç akıl edememiştim aslında çok basit hiç aklıma gelmedi çok sağolasın saygılar sunarım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı OLDSMAN Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşa söyledim kablo bağlantı ayarlarınızı kontrol edin diye ama .....

benim çok değerli dostum sağolasın kablo bağlantısı deyince champer hiç aklıma gelmedi kusura bakma yinede çok sağolasın teşekkürler saygılar sunarım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kılavuzlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    değerli dostum bak bunu hiç akıl edememiştim aslında çok basit hiç aklıma gelmedi çok sağolasın saygılar sunarım.
    rica ederim bilgi paylaşılınca güzeldir aksu nehrinde 16 ayım geçti istihkamda yani KAHRAMANMARAŞA selamlar bi an gözümde tüttü askerliğimi yaptım orada

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri